Zdrowa żywność Podkategoria: Zdrowa żywność

 • Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej »

  Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej


  Portal Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej przedstawia szczegółowe informacje o homeopatii klinicznej, prezentuje działalność PTHK, prowadzone szkolenia dla lekarzy i farmaceutów, wydawnictwa medyczne oraz informacje dla farmaceutów i pacjentów. Portal PTHK ma za zadanie przybliżać leczenie homeopatyczne lekarzom, pacjentom i farmaceutom.Na portalu www.pthk.pl można znaleźć najnowsze informacje ze świat medycyny, o lekach, o homeopatii, o badaniach klinicznych. Zainteresuje on tych wszystkich, którzy chcą się zdrowo, bezpiecznie i skutecznie leczyć. Lekarzom i farmaceutom proponujemy szeroki zakres szkoleń - zarówno dla tych początkujących, jak i zaawansowanych osób. Macie Państwo wątpliwości, trudne pytania, problemy z leczeniem swoich pacjentów - zapraszamy do nas, postaramy się pomóc każdemu.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmietana »

  Śmietana


  Organic Basket sklep ekologiczny - organiczna żywność od rolnika Warszawa. Promujemy i sprzedajemy coś smacznego i zdrowego - zdrowa żywność ekologiczna z czystych ekologicznie regionów, paczka od rolnika Warszawa. Domowe wyroby dowóz - Zdrowa organiczna żywność ekologiczna i regionalna - regionalne produkty od rolnika (Mazury, Mazowsze). Kosz Mały Śniadanie do łóżka z produktów, które rosną w naszej strefie klimatycznej, produkty nie przemierzają tysiące mil aby znaleźć się na naszych stołach. Jesteś tym co jesz - dobre jedzenie zgodnie z tradycyjnymi recepturami i bez polepszaczy. Tematyczne koszyki a w nich zdrowa żywność organiczna, tradycyjna, regionalna. Ekologiczna żywność W warszawie, woj. Mazowieckie - Slow food, domowe wędliny, nabiał, konina, gęś owsiana, tłusty, ser twarogowy, bio śmietana i masło, owoce, warzywa, gospodarskie sery, Skrzynka i paczka od rolnika, Warzywa od rolnika - sklep ekologiczny zaprasza. Protest przeciw przyśpieszeniu współczesnego świata.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyste mleczko pszczele »

  Czyste mleczko pszczele


  Warszawska firma Apilife zajmuje się dostarczaniem mleczka pszczelego – substancji, która ma dobry wpływ na nasze zdrowie. Na stronie firmy znajdziemy zresztą dokładny opis pochodzenia oraz wykorzystania mleczka. Należy wspomnieć, że mleczko należy do suplementów, który szczególnie zaleca się kobietom w ciąży, ponieważ wzmacnia ich stan fizyczny. Rzecz jasna na tej witrynie można zamówić mleczko pszczele, które zostało zbadane laboratoryjnie, jest więc zupełnie bezpieczne. Co ważne, możemy także zapoznać się z opiniami osób, które już od jakiegoś czasu stosują różne preparaty z mleczkiem i stwierdziły lecznicze działanie mleczka pszczelego.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elegankka zastawa jednorazowa-restgastro »

  Elegankka zastawa jednorazowa-restgastro


  Oferujemy Państwu jako hurtownia w ramach wyposażenia gastronomii gamę ekskluzywnych naczyń i sztućcy jednorazowych idealnych do obsługi imprez okolicznościowych w restauracjach, oraz w cateringu do obsługi pikników i eleganckich bankietów. Towar innowacyjny na rynku Polskim.
  Posiadamy w sprzedaży produkty, które są bardzo lekkie, ale jednocześnie bardzo mocne, sztywne, wytrzymałe, poręczne, eleganckie. Zajmują niedużo miejsca na zapleczu, nie tłuką się, przez co redukują koszty lokalu. Sztućce idealnie imitują stal nierdzewną, a naczynia, tace zastępują idealnie zastawę szklaną. Są to najnowocześniejsze naczynia i sztućce jednorazowe, oraz talerze. Zapraszamy

  Data dodania: 02 08 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zdrowa żywność

Zdrowa żywność - nowa strona:

Adres: