Zdrowa żywność Podkategoria: Zdrowa żywność

 • Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej »

  Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej


  Portal Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej przedstawia szczegółowe informacje o homeopatii klinicznej, prezentuje działalność PTHK, prowadzone szkolenia dla lekarzy i farmaceutów, wydawnictwa medyczne oraz informacje dla farmaceutów i pacjentów. Portal PTHK ma za zadanie przybliżać leczenie homeopatyczne lekarzom, pacjentom i farmaceutom.Na portalu www.pthk.pl można znaleźć najnowsze informacje ze świat medycyny, o lekach, o homeopatii, o badaniach klinicznych. Zainteresuje on tych wszystkich, którzy chcą się zdrowo, bezpiecznie i skutecznie leczyć. Lekarzom i farmaceutom proponujemy szeroki zakres szkoleń - zarówno dla tych początkujących, jak i zaawansowanych osób. Macie Państwo wątpliwości, trudne pytania, problemy z leczeniem swoich pacjentów - zapraszamy do nas, postaramy się pomóc każdemu.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmietana »

  Śmietana


  Organic Basket sklep ekologiczny - organiczna żywność od rolnika Warszawa. Promujemy i sprzedajemy coś smacznego i zdrowego - zdrowa żywność ekologiczna z czystych ekologicznie regionów, paczka od rolnika Warszawa. Domowe wyroby dowóz - Zdrowa organiczna żywność ekologiczna i regionalna - regionalne produkty od rolnika (Mazury, Mazowsze). Kosz Mały Śniadanie do łóżka z produktów, które rosną w naszej strefie klimatycznej, produkty nie przemierzają tysiące mil aby znaleźć się na naszych stołach. Jesteś tym co jesz - dobre jedzenie zgodnie z tradycyjnymi recepturami i bez polepszaczy. Tematyczne koszyki a w nich zdrowa żywność organiczna, tradycyjna, regionalna. Ekologiczna żywność W warszawie, woj. Mazowieckie - Slow food, domowe wędliny, nabiał, konina, gęś owsiana, tłusty, ser twarogowy, bio śmietana i masło, owoce, warzywa, gospodarskie sery, Skrzynka i paczka od rolnika, Warzywa od rolnika - sklep ekologiczny zaprasza. Protest przeciw przyśpieszeniu współczesnego świata.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyste mleczko pszczele »

  Czyste mleczko pszczele


  Warszawska firma Apilife zajmuje się dostarczaniem mleczka pszczelego – substancji, która ma dobry wpływ na nasze zdrowie. Na stronie firmy znajdziemy zresztą dokładny opis pochodzenia oraz wykorzystania mleczka. Należy wspomnieć, że mleczko należy do suplementów, który szczególnie zaleca się kobietom w ciąży, ponieważ wzmacnia ich stan fizyczny. Rzecz jasna na tej witrynie można zamówić mleczko pszczele, które zostało zbadane laboratoryjnie, jest więc zupełnie bezpieczne. Co ważne, możemy także zapoznać się z opiniami osób, które już od jakiegoś czasu stosują różne preparaty z mleczkiem i stwierdziły lecznicze działanie mleczka pszczelego.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zdrowa żywność

Zdrowa żywność - nowa strona:

Adres: