Suplementy Podkategoria: Suplementy

 • Bóle głowy, migrena »

  Bóle głowy, migrena


  Migrena i bóle głowy są silnymi bólami występującymi po jednej stronie głowy,które mogą utrzymywać się kilka godzin lub dni. Bóle te mają postać nagłych ataków a towarzyszą im częste nudności,wymioty oraz zaburzenia wzroku.W wyniku badań stwierdzono związek między występowaniem migreny a stanem tętnic mózgowych. Do objawów należą zaburzenia wzroku, silne bóle głowy rozpoczynające się na okiem, nadwrażliwośc na hałas i światło, drętwienie jednej strony twarzy, pulsowanie i puchnięcie tętnic skroniowych, kolka jelitowa, biegunka lub częste oddawanie moczu oraz kołatanie serca. Typowy atak migreny rozpoczyna się skurczem naczyń tętniczych głowy, powodując zaburzenia wzroku i pojawiającymi się błyskami przed oczami. Po około 20 minutach dochodzi silny ból głowy, często w okolicy skroni i nad okiem.Następnie ból rozchodzi się na całą głowę, zmieniając się z pulsującego na tępy lub świdrujący.Pogarsza się też samopoczucie.atak może trwać od 3-48 godzin. Gdy ustaje chory najczęściej zapada w sen.Powodem wystąpienia ataku choroby jest niedostateczne zaopatrzenie mózgu w krew. Gdy tętnice rozszerzą się ponownie, pojawiają się typowe dla tego schorzenia bóle głowy. Do głównych czynników choroby należą wrażliwość na zmianę pogody, nadużywanie alkoholu i palenie papierosów, stres, przemęczenie fizyczne i psychiczne oraz grzybice. Częstą przyczyną bywa też nieprawidłowe ułożenie części szyjnej kręgosłupa.
  Kobiety cierpią na migrenę częściej niż mężczyźni. Jedną z przyczyn choroby są zmiany hormonalne w organizmie. W okresie menopauzy częstotliwość ataków zmniejsza się. Najistotniejszą rzeczą jest usunięcie czynników wywołujących ataki choroby. Jeśli w grę wchodzi alergia na określone leki czy używki, należałoby z nich zrezygnować.Pomocne są równiez preparaty zapobiegające nawrotom choroby w postaci suplementów diety firmy Calivita jak link textStress Management,Polinesian Noni,Liver Aid i inne.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne suplementy calivita »

  Naturalne suplementy calivita


  Naturalne produkty Calivita, które szybko wzmocnią Twoje zdrowie i poprawią odporność na choroby obecnych czasów. Firma Calivita oferuje już swoje preparaty od parunastu lat milionom zadowolonych konsumentom potwierdza swoją pozycję na zagranicznym i polskim rynku. Wszelkie produkty do spożycia mogą być aplikowane bez kontroli lekarza, zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na etykiecie. Produkty Calivita zostały wyprodukowane z naukową precyzją, uwzględniającą szczególne potrzeby dzisiejszego człowieka.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy diety »

  Suplementy diety


  Naturalne suplementy diety najlepszej jakości w oparciu o nietuzinkowe składniki stworzone przy pomocy nowoczesnych technologii. Dzięki wprowadzeniu tylko naturalnych suplementów diety Twoje zdrowie będzie jeszcze lepszej formie, zmiejszą się efekty procesu starzenia. W sklepie prozdrowotne.pl przyszykowane zostały suplementy dla ludzi w przeróżnym wieku, tak aby każdy dobrał coś idealnego dla siebie. Prozdrowotne to sklep z naturalnymi suplementami diety firmy CaliVita. W naszej ofercie między innymi: witaminy, multiwitaminy, produkty ziołowe, suplementy na odchudzanie i wiele innych. Zapraszamy do naszego sklepu online.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyki naturalne - olej arganowy »

  Kosmetyki naturalne - olej arganowy


  Gorąco Państwa witamy w naszym sklepie internetowym sklep.natko.pl. Odnajdą Państwo u nas oryginalne, firmowe produkty takie jak: Krauterhof, Alter Heideschafer, Revitax, Natuwit oraz Berghof.Sklep internetowy, który oddajemy do Państwa dyspozycji ma spełniać funkcję oraz udzielić Państwu istotnych informacji na temat naszej oferty, naszych działań marketingowych a także cały czas informować o pozycji firmy w internecie. Firma „Natko” powstała, żeby dostarczać naturalne i przyjazne dla ciała i zdrowia ludzkiego substytuty. W związku z tym oferujemy obszerną ofertę kosmetyków naturalnych. Jednym z na jest Olej Arganowy Natuwit Basic charakteryzuje się neutralnym smakiem i aromatem. Uzyskiwany jest z nieprażonych orzechów arganowych. Jego podstawowe funkcje to poprawa morfologii krwi, zmniejszenie ciśnienie tętnicze, przeciwdziałanie miażdżycy.Kolejnym wspaniałym lekiem jest maść na bóle - maść końska najlepszej w tej dziedzinie firmy Krauterhof. Balsam posiada pełnowartościowe wyciągi z roślin o działaniu leczniczym takich jak: arnika, rozmaryn, mięta a także kasztanowiec zwyczajny.Stosuję się go głównie do leczenia bóli mięśni, stawów, kręgosłupa, stłuczeń, obrzęków i nadwyrężeń. Ten balsam koński szybko i efektywnie usuwa dolegliwości we wszelakich bólach kostno-mięśniowo-stawowych. Balsam koński firmy Krauterhof to prawdziwy medykament, który leczy i pomaga pokonać bóle.Wszystkie preparaty które posiadamy w naszym sklepie to preparaty ziołowe, które zwalczają wiele dolegliwości jak na przykład rwa kulszowa. Dolegliwość ta jest niezwykle uciążliwa a nasze preparaty ziołowe mogą pomóc ją zwalczyć.W tej chwili nasza oferta liczy kilkadziesiąt produktów cieszących się dużym zaufaniem ze strony klientów.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Syplementy diety »

  Syplementy diety


  Nasz sklep internetowy PlanetMuscle.pl powstał przy ciężkiej pracy całego zespołu. Staramy się ciągle poszerzać nasz asortyment, mając na uwadze wspaniałą jakość proponowanych środków, zaoferowania niewielkich cen i osiągnięcia wielkiego zadowolenia klienta. Oferujemy pomoc w zakupie właściwych odżywek. Mamy preparaty, które pozwalają uzupełniać braki witamin i minerałów w organizmie, które są skutkiem długotrwałego i wzmożonego wysiłku fizycznego. Odwiedź nasz sklep a pomożemy Ci wybrać odpowiednie suplementy diety.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Suplementy

Suplementy - nowa strona:

Adres: