Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

 • Chirurgia stomatologiczna Gdańsk »

  Chirurgia stomatologiczna Gdańsk


  Jeśli szukasz profesjonalnego gabinetu dentystycznego, w którym można zrobić trudne zabiegi implantacji, stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, jak również rutynowe kontrole dentystyczne, zabiegi pielęgnacyjne, zdjęcia RTG, to K2 Dental w Gdańsku i w Gdyni jest najlepszym wyborem. Kliniki stomatologiczne K2 Dental zapraszają do skorzystania ze swoich usług dentystycznych i stomatologicznych w dwóch najbardziej popularnych miastach w Trójmieście – w Gdańsku i Gdyni. Dzięki prawidłowemu podejściu do wszystkich ludzi, każdy wychodzi z gabinetu pewniejszy siebie i z uśmiechem . Określone plany stomatologiczne dla pacjentów przyczyniają się do ich dobrego samopoczucia oraz zdrowia . Posiadamy również duże doświadczenie w implantach stomatologicznych. Profesjonalna kadra specjalistów poradzi sobie z ciężkimi problemami, a ceny usług na pewno nie zniechęcą żadnych klientów. Zachęcamy do poznania oferty na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk Warszawa »

  Protetyk Warszawa


  Stan naszego uzębienia znacząco wpływa na nasz wizerunek i na to jak nas postrzegają osoby które z nami mają kontakt. Niesłychanie często przed pójściem do stomatologa skutecznie blokuje nas bojaźń. Nowoczesne metody są dostępne i dzięki nim wiercenie do lamusa a leczenie zębów zaczyna mieć wymiar kompletnie bezbolesny. Wszystko dlatego że ząb chory jest obecnie leczony poprzez promień lasera który usuwa próchnicę zamieniając borowanie. Zabiegi wykonujemy w lupach oraz przy użyciu mikroskopu - wykorzystywany przez nas współczesny sprzęt zapewnia precyzję i dokładność leczenia.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental


  B-dental w Gliwicach to nowoczesny ośrodek stomatologiczny kierowany przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - znakomitego specjalistę z zakresu implantologii, leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. W gabinetach Bdental czeka na Państwa profesjonalna kadra, która zapewni pełne, bezbolesne leczenie w ciepłej atmosferze. W Centrum Bdental protetyka stomatologiczna jest ważną dziedziną, ponieważ daje ona pacjentowi możliwość odzyskania utraconego lub uszkodzonego uzębienia. Prawie dwadzieścia lat stosujemy z powodzeniem implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Używamy przy tym zarówno:
  -implanty jednofazowe
  - dwufazowe systemy implantologiczne
  - protezy całkowite oparte na implantach
  które w przypadku bezzębia, są najwygodniejszym uzupełnieniem protetycznym. Na pewno trudno w to uwierzyć, ale zabieg implantacji jest zupełnie bezbolesny! Precyzyjnie planujemy umiejscowienie implantów. Optymalną pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant. Przywracając naszym Pacjentom piękny uśmiech i zdrowie, lekarze B-dental wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, technologie i umiejętności.
  W gabinetach Bdetnal leczą specjaliści stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Odpowiedni do różnego rodzaju zabiegów specjalistyczny sprzęt pozwala nam leczyć pacjentów kompleksowo.
  Likwidujemy ból i stres - to nasza dewiza.
  Zapraszamy do Centrum B-dental.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna »

  Stomatologia estetyczna


  Stomatologia estetyczna i zachowawcza - Klinika stomatologii Promedica Będzin, Śląsk. Nowoczesny sprzęt i najnowsze techniki leczenia. Specjalizacja to implanty, protetyka, endodoncja oraz wybielanie i leczenie zębów. Klinika stomatologii zaprasza - dentysta Będzin (Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Sosnowiec). Podchodzimy indywidualnie i w sposób profesjonalny - zapewniamy wygodę i komfort. Gabinet dentystyczny - leczenie i wybielanie zębów, periodontologia i inne zabiegi dentystyczne. Gabinet stomatologiczny Będzin - Markiewicz.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: