Lekarze Podkategoria: Lekarze

 • Gabinety lekarskie »

  Gabinety lekarskie


  Jeżeli szukasz dobrego lekarza, który działa niedaleko Ciebie to trafiłeś w sam raz. Na tej witrynie zamieszczone są wizytówki specjalistów z całego kraju wraz z relacjami pacjentów. Elegancki wygląd witryny ułatwia odnalezienie poszukiwanych informacji. Wszyscy goście mogą mieć konto w moim serwisie, dopisywać nowych lekarzy do bazy a także komentować dotychczas zamieszczonych. Naszym priorytetem jest utworzenie prawdziwego rejestru najlepszych specjalistów – zapraszamy do pomocy w tym przedsięwzięciu. Chcemy zaznaczyć, że w tej bazie wpisani są również weterynarze. W przypadku problemów z działaniem serwisu należy zgłosić problem moderatorowi witryny. Nie marnuj czasu, Ortodonta Warszawa – czeka na Twoją opinię, być może dzięki temu ktoś dokona właściwego wyboru. Nie bój się mówić prawdy.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnie - Specjaliści w praktyce dla dobra pacjenta »

  Poradnie - Specjaliści w praktyce dla dobra pacjenta


  Zespół terapeutów - Hipnoza - depresja, leczenie alkoholizmu. Terapia indywidualna i grupowa - poradnik zawierający program pracy z problemami zdrowotnymi, rodzinnymi i zawodowymi oraz ofertę gabinetu. Coraz więcej ludzi poszukuje alternatywnych rozwiązań, należy sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń. Poradnia i prywatny gabinet pomocy - Łódź, Ciechanów i Warszawa. Depresja, nerwice, stres, anoreksja, bulimia i alkoholizm. Poradnie, specjaliści - W praktyce dla dobra pacjenta.Zespół terapeutów - Hipnoza - depresja, leczenie alkoholizmu. Terapia indywidualna i grupowa - poradnik zawierający program pracy z problemami zdrowotnymi, rodzinnymi i zawodowymi oraz ofertę gabinetu. Coraz więcej ludzi poszukuje alternatywnych rozwiązań, należy sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń. Poradnia i prywatny gabinet pomocy - Łódź, Ciechanów i Warszawa. Depresja, nerwice, stres, anoreksja, bulimia i alkoholizm. Poradnie, specjaliści - W praktyce dla dobra pacjenta.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna dla firm »

  Opieka medyczna dla firm


  Opieka medyczna dla firm - profesjonalne usługi dla Ciebie i Twych pracowników! Jesteś przedsiębiorcą zatrudniającym pracowników? Nasza oferta została przygotowana także dla Ciebie! Proponujemy kompleksowy pakiet opieki medycznej. Dokładną cenę i zakres świadczeń ustalamy indywidualnie z danym zakładem pracy. Również wariant płatności pozostawiamy do Twojego wyboru. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń na numer (0-22) 829 90 02. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty! Pozwól naszym specjalistom zadbać o Twych pracowników!

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okulary, soczewki kontaktowe - Okularnicy »

  Okulary, soczewki kontaktowe - Okularnicy


  W naszym Interaktywnym Salonie Optycznym odnajdziesz ogromną gamę różnego rodzaju okularów i akcesoriów. Dostarczamy okulary markowe, soczewki kontaktowe, okulary sportowe, jak też okulary korekcyjne. Gwarantujemy znakomitą obsługę, niskie ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówień. Wierzymy, że gdy raz sprawicie sobie u nas okulary, ciągle będziecie wracać do naszego sklepu. Nasz optyk to najwyższy komfort w robieniu zakupów, pozwalając ustrzec się stresu, jaki towarzyszy tradycyjnym zakupom. Codziennie obalamy mit, że okulary markowe muszą być drogie. Dzięki nam siedząc wygodnie w fotelu nabycie idealnie dopasowane markowe okulary sportowe. W naszym sklepie doradzimy, jakie okulary wybrać, by odpowiadały Waszym potrzebom estetycznym. Oferowane w naszym sklepie soczewki kontaktowe korygują widzenie, ale także zapewniają optymalne nawilżenie. Okularnicy to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną nie tylko kupić modne okulary, ale także uzyskać najświeższe wiadomości na temat okulistyki.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo, porada i konsultacja »

  Doradztwo, porada i konsultacja


  Gabinet psychologiczny - Anna Antkowiak zaprasza na leczenie i konsultacje od poniedziałku do piątku w Poznaniu. Psycholog Poznań - psychoterapia W zaburzeniach i problemach takich jak np. depresja, uzależnienia, nerwice - Poznań, woj. wielkopolskie. Konsultacja i porady psychologiczne, sesja terapeutyczna, terapia par i indywidualna, diagnoza osobowości oraz intelektu (poznaj swoje Iq). Psycholog Poznań, terapie w zaburzeniach, CBT, psychoterapeuta Poznań - zapraszamy na sesje terapeutyczne. Zdrowie i Medycyna - oferta, doradztwo, porada i konsultacja.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par »

  Terapia par


  Empatika: gabinet psychiatryczno terapeutyczny Otwock. Psychoterapeuta i psychiatra oferuje fachową pomoc - konsultacje psychologiczne, leczenie farmakologiczne, psychoterapia, porady psychologiczne, terapia uzależnień i par. Psychoterapeuta, polecany i dobry psychiatra - Otwock i Józefów. Gabinet psychiatryczny zaprasza. Konsultacje lekarskie, poradnictwo, badania i diagnoza. Psychoterapeuci i Psychiatrzy, woj. Mazowieckie - kompleksowa pomoc ambulatoryjna, oferta skierowana do osób dorosłych i młodzieży.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog, terapia małżeńska »

  Seksuolog, terapia małżeńska


  Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk, woj pomorskie - Dobre Rozmowy. Serdecznie zapraszamy dalej - Kliknij i sprawdź. Profesjonalna pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela dyplomowana psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Psycholog zaprasza.Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk, woj pomorskie - Dobre Rozmowy. Serdecznie zapraszamy dalej - Kliknij i sprawdź. Profesjonalna pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela dyplomowana psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Psycholog zaprasza.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna praktyka lekarska w Warszawie »

  Prywatna praktyka lekarska w Warszawie


  Prezentowana witryna to warte polecenia źródło informacji a najbardziej dla tych, którzy co jakiś czas mają problem ze zbyt dużym przyjęciem alkoholu. To znakomita propozycja także dla osób, które chcą więcej dowiedzieć się na temat przeciwdziałania złemu samopoczuciu następnego dnia. Pozwoli to porządniej dbać o naszych bliskich i da nam wartościową broń w przypadku wystąpienia intoksykacji alkoholowej. Wskazane jest dodatkowo skorzystać z dostępnej na stronie oferty zawodowego odtruwania w przypadku takiego zapotrzebowania. Należy mieć świadomość, że jest to popularna droga do polepszenia swojego samopoczucia.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze

Lekarze - nowa strona:

Adres: