Morze Podkategoria: Morze

 • Nieruchomości w Kołobrzegu i okolicy »

  Nieruchomości w Kołobrzegu i okolicy


  Czym kierujemy się przy zakupie nowego domu lub mieszkania? Co tak naprawdę skłania nas do wyboru danej nieruchomości? Jak zagwarantować sobie bezpieczeństwo transakcji? Z chęcią pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiedzi pytanie związane z kołobrzeskim rynkiem nieruchomości. Dostępna na stronie agencji wyszukiwarka ułatwi zapoznawanie się z bieżącymi ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem.
  Mieszkania w Trzebiatowie, Kołobrzegu, Rogowie czy Grzybowie, obiekty pensjonatowe, domy jednorodzinne, działki budowlane przeznaczone pod budownictwo pensjonatowe i jednorodzinne w pasie nadmorskim województwa zachodniopomorskiego - czekają na Państwa.
  Nie zawiedli się Ci, którzy dotychczas skorzystali z naszej obsługi. Agencja CERTUS Nieruchomości Kołobrzeg zaprasza nad morze, a w szczególności do powiatów koszalińskiego i kołobrzeskiego.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty nad morzem »

  Apartamenty nad morzem


  Najciekawsze apartamenty nad morzem możesz przejrzeć na naszej stronie internetowej. Poranna kawa na balkonach naszych kwater pozwoli zaoferować Ci fascynujący widok na morze. Oczywiście apartamenty nad morzem które Państwu polecamy, nie dość że posiadają wysoki komfort użytkowy, to dodatkowo znajdują się w samym centrum kurortu. Zamieszczona na stronie galeria video prezentuje szczegóły wyposażenia i umeblowania każdego domu. Zapewniamy labę w ciszy, odpoczynku oraz niepowtarzalnym mikroklimacie. Na naszych stronach znajdziecie charakterystyki i zdjęcia każdego poszczególnego obiektu z naszej oferty. Można sprawdzić też jego cenę i kalendarz dostępności.Wypoczynek dla rodzin z dziećmi to nasza priorytetowa oferta. Atrakcyjne promocje dla stałych klientów są gwarantowane w czasie wakacyjnym.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Morze

Morze - nowa strona:

Adres: