Akcesoria sportowe Podkategoria: Akcesoria sportowe

 • Rowery »

  Rowery


  Niektórzy jeżdżą na rowerze tylko latem, gdy słońce świeci wysoko na niebie. Wystarczy, że pogoda trochę się popsuje, a niemal od razu zarzucają dalsze podróżowanie na rowerze, twierdząc, że podczas deszczu, czy w niższych temperaturach jazda na rowerze jest niewskazana. Rzadko wiedzą jak wiele tracą. Wystarczy przecież w odpowiedni sposób się przygotować do jazdy, by czerpać z niej najwięcej satysfakcji.
  Sklep rowerowy SZUMGUM oferuje wysokiej klasy stroje rowerowe. Najpopularniejszymi punktami oferty są pod tym względem: spodnie rowerowe polecane na chłodniejsze dni, okrywające nie tylko pośladki, ale również nogi na całej ich długości. Elastyczny materiał doskonale dopasowuje się do sylwetki. Nie musi to być gruba tkanina, wystarczy cienka, jednak o wysokich możliwościach ogrzewania ciała. Taka wykazuje dużo zalet ze względu na swoje niepowtarzalne możliwości regulowania temperatury ciała. Inny, ważny element garderoby to bluza rowerowa. Najczęściej dostępna w opcji z długim rękawem (czasami z możliwością odpięcia), zasuwana na poręczny zamek.
  Odzież rowerowa dostosowywana jest oczywiście do potrzeb sylwetki, wieku oraz płci osoby, która ma ją nosić. Dostępna jest ona bowiem w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Niektóre sklepy rowerowe oferują również odzież rowerową dla dzieci. Ta kategoria propozycji nie jest w jakikolwiek sposób ograniczona – zawiera spodnie rowerowe, bluzy rowerowe, skarpetki, okrycia głowy, jak również specjalistyczne okulary na rower.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Akcesoria sportowe

Akcesoria sportowe - nowa strona:

Adres: