Wielobranżowe Podkategoria: Wielobranżowe

 • Meble »

  Meble


  Firma Pamar o pełnej nazwie Pamar Sp. z o.o Zakład Pracy Chronionej to firma która zatrudnia setki pracowników, a podczas długoletniej działalności otworzyła wiele skrzydeł które zajmują się różnymi branżami usługowymi i handlowymi. Latem 2010 roku pod szyldem Pamaru powstał sklep online wielobranżowy - Pamarket.pl.
  Sklep Pamarket.pl posiada swoją siedzibę i biura w Warszawie, gdzie można nas odwiedzić przy ulicy Księcia Ziemowita 51a. Pamarket.pl zajmuje się w głównej mierze sprzedażą wysyłkową Mebli kuchennych, biurowych, młodzieżowych. W ofercie znajdują się Meble do każdego zakątka mieszkania. Wraz z nowym doświadczeniem jakie nabywamy w pamarkecie pojawia się nowy asortyment. Niestety również musimy zrezygnować z niektórych kategorii. Spowodowane to jest głównie, nieprofesjonalną obsługą firm kurierskich, które nagminnie uszkadzały nasz sprzęt. W grudniu 2010 sklep nawiązał współprace z Snokey jest to firma produkująca sprzęt turystyczny, sportowy, rekreacyjny i nie tylko. Z racji iż nabywamy od tego producenta ogromne ilości towaru, udaje nam się podpisać bardzo korzystną umowę. W konsekwencji ceny towaru tego producenta na naszym sklepie są najprawdopodobniej najniższe na rynku.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wielobranzowe.pl »

  Wielobranzowe.pl


  Nie lubisz robić zakupów? Masz dość jeżdżenia po całym mieście w poszukiwaniu produktów z różnych sklepów. Cały dzień tracisz na stanie w korkach tylko dla tego, że produkt którego potrzebujesz jest dostępny tylko w sklepie na końcu miasta. Najwyższy czas to zmienić. Internetowy sklep wielobranzowe.pl został stworzony dla ludzi takich jak Ty. Odwiedzając nasz sklep siedzisz wygodnie z kawą w ręku w swoim ulubionym fotelu, a jedyny wysiłek to klikanie myszką w kategorię, która Cię interesuje. W naszym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Chemie gospodarczą, artykuły biurowe, sanitarne, różne opakowania i materiały eksploracyjne, a nawet znicze i upominki. To wszystko z dostawą do domu i nie wychodząc z niego.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wielobranżowe

Wielobranżowe - nowa strona:

Adres: