Gry online Podkategoria: Gry online

 • Gry online »

  Gry online


  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową z grami dla dzieci i młodzieży, w które można zagrać online. Możemy dać Ci pewność, że wszystkie zamieszczone u nas gry są nie tylko bezpieczne, pozbawione przemocy i erotyki, ale mogą stanowić też alternatywę dla czasu, który spędzamy przed telewizorem. W deszczowe popołudnia lub długie wieczory, dziecko może grając, w ładne graficznie gry także się czegoś nauczyć. Troszczymy się o to, by ciągle uzupełniać zbiór gier dostępnych na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry dla dzieci »

  Gry dla dzieci


  Poszukujesz wspaniałej rozrywki dla swojej pociechy? Wskaż dziecku nasz portal z grami on-line. Twoja pociecha odnajdzie na naszych stronach internetowych przeróżne gry, w jakie może zagrać w Internecie. Gry rozwijają wyobraźnię twojego dziecka. Wpływają na koncentrację, wpływają na logiczne myślenie. Mamy możliwość zaproponować różnorodne gry dla młodszych i starszych dzieci. Gry medyczne, gdy strategiczne, gry przygodowe, gry logiczne i wiele innych. Twoje dziecko naprawdę wyszuka jakąś ciekawą grę dla siebie.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kulki »

  Kulki


  Omawiana strona daje użytkownikom możliwość grania w jedną z najpopularniejszych gier logicznych, mianowicie kulki. Prócz zwykłych kulek odnajdziemy tam takie jej kategorie, jak Red Ball czy też Falling Balls. Pierwsza ze wspomnianych to starcie kulek z czworokątami foremnymi, jaka ma na celu pokonanie piętnastu faz. Następnie Falling Balls polega na eliminacji sąsiadujących ze sobą kulek tego samego koloru. Pomijając polecenia, jakie stawiają przed nami opisywane gry, zawsze za podstawę przyjmują udział kulek. Skąd taka sława akurat tej gry? Motywów jest dużo, ale najważniejszy z nich zapewne tyczy się łatwości i dostępności przedstawianej gry. Jest to bowiem idealne wypełnienie czasu, uczące również dobrej uwagi a także logicznego myślenia.

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gry online »

  Darmowe gry online


  Jeżeli jesteś aktywnym graczem i poszukujesz bezpłatnych gier na swoją przeglądarkę, sprawdź nasz serwis i skorzystaj z ogromnej bazy gier, podzielonych na przeróżne kategorie! Na chwilę obecną mamy ponad 15 000 pozycji. Systematycznie aktualizujemy i urozmaicamy nasz serwis, by udostępniać coraz atrakcyjniejsze gry, spełniające wszystkie żądania naszych użytkowników. Wszystkie gry zostały posegregowane na wygodne kategorie. Dzięki temu szybko i łatwo odnajdziesz to, co w sam raz odpowiada Twoim upodobaniom. Wejdź na nasz portal i poszukaj gry w sam raz dla siebie!

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gry online

Gry online - nowa strona:

Adres: