Części i akcesoria Podkategoria: Części i akcesoria

 • Wagi samochodowe »

  Wagi samochodowe


  Kersh to firma produkująca wagi samochodowe od ponad 27 lat, dzięki tradycji i nabytemu doświadczeniu w budowaniu wag pojazdowych i doborze wyjątkowo dobrych materiałów nasze wagi zawsze wykonane są z dbałością o najmniejsze szczegóły, przyczynia się to do tego że wagi które sprzedajemy naszym klientom służą im nieprzerwanie przez długie lata. Uniwersalności i mobilności naszych wag sprawia że można je bez większego problemu przewozić w inne miejsca jeżeli jest taka konieczność. Sprzedajemy wagi dla każdej gałęzi przemysłu, możemy skonstruować wagę o maksymalnym wymiarze: 18,0 metra na 3.0 mera i udźwigu do sześćdziesięciu ton. Zapraszamy do zapoznana i korzystania z naszych usług, szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, tam także znajdują się informacje kontaktowe.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska stożkowe »

  Łożyska stożkowe


  CX posiada w ofercie simmeringi, pasy klinowe, łańcuchy, uszczelnienia, oringi, łożysko, tuleje łożyskowe, prowadnice liniowe. Części maszyn, simmeringi - łożyska ślizgowe, łożyska toczne, baryłkowe, stożkowe, kulkowe i samonastawne. Machine Parts - Łatwy i szybki dostęp do informacji, oferujemy wsparcie techniczne, szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych kontrahentów. Produkcja nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań. Dostęp do szerokiej oferty, produkty o jakości pożądanej przez Klientów - najwyższej w swojej klasie. Łożyska sklep online - zapraszamy po oringi, prowadnice liniowe, uszczelnienia, pasy klinowe, łańcuchy, tuleje i części maszyn. Terminowe i bezpieczne dostawy produktów i realizacja zakupów w sposób kompletny i szybki. Dostęp do szerokiej oferty, wspomaganie Klientów na każdym etapie ich potrzeb, zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Kontakt z świetnie przygotowaną kadrą i korzystanie z licznych promocji i systemów rabatowych.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe »

  Trwałe


  Oferta Mechanix - wały. Motoryzacja - produkcja oraz naprawa wałów napędowych do samochodów ciężarowych, dostawczych (MAN, Renault, Scania, Mercedes, Neoplan, Volvo). Wysoka jakość i atrakcyjna cena - trwałe i bezpieczne częsci motoryzacyjne do samochodów do ciężarowych. Serdecznie zapraszamy po najwyższej jakości wały.Oferta Mechanix - wały. Motoryzacja - produkcja oraz naprawa wałów napędowych do samochodów ciężarowych, dostawczych (MAN, Renault, Scania, Mercedes, Neoplan, Volvo). Wysoka jakość i atrakcyjna cena - trwałe i bezpieczne częsci motoryzacyjne do samochodów do ciężarowych. Serdecznie zapraszamy po najwyższej jakości wały.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Części i akcesoria

Części i akcesoria - nowa strona:

Adres: