Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

 • Program kadrowy »

  Program kadrowy


  TOP S.A. to uznany producent dostarczający profesjonalne systemy informatyczne. W ofercie znajdują się aplikacje dedykowane, ułatwiające zarządzanie zapasami w firmie, dzięki którym sprawniejsze staje się również planowanie produkcji. Utworzone programy księgowe, pomagają osiągnąć bardzie efektywne harmonogramowanie produkcji i zwiększyć efektywność wyników. Ponadto program płacowy, dzięki któremu rozplanowana jest ewidencja czasu pracy, pomaga w rozliczeniach z pracownikami przedsiębiorstwa. Program kadrowy, który oferuje Top S.A. jest szczególnie ceniony przez większe firmy.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Programy


  Serwis TylkoProgramy.pl skupia swoją uwagę na bezpłatnym oprogramowaniu.W serwisie posiadamy ponad 1000 darmowych aplikacji w około 150 kategoriach, których dnia na dzień ich przybywa. Są to programy użyteczne i funkcjonalne dla amatora internetu jak i profesjonalisty, webmastera. Programy nasze często przyśpieszają różne monotonne operacje, są wspaniałymi zamiennikami małofunkcjonalnych aplikacji, które dostajemy w pakiecie z systemem Windows. W serwisie mamy między innymi programy do obróbki materiału wideo, do fakturowania sprzedaży, pakiety biurowe, odtwarzacze mp3 i wiele więcej. Dbamy o to, aby każda z naszych aplikacji była dokładnie przetestowana i opisana, dzięki czemu użytkownik ma świadomość z jakiego rodzaju programem ma do czynienia. Dzięki temu ma możliwość wyboru programu. Zapraszamy do skorzystania z zasobów naszego serwisu!

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna kartoteka pacjenta »

  Elektroniczna kartoteka pacjenta


  Dostarczamy specjalne aplikacje, poświęcone zwłaszcza branży medycznej i farmacji. Swoim Klientom zapewniamy pomoc merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji naszych programów komputerowych. Oferujemy także usługi tworzenia i monitorowania procesów finansowych w ochronie zdrowia w oparciu o nowoczesne przyrządy informatyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która znajduje się na naszej witrynie internetowej. Znajdziecie tam też użyteczne informacje o nas.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • MaxShop® - sklepy internetowe »

  MaxShop® - sklepy internetowe


  Szukacie pomysłu na swój biznes, który przysporzy Wam bez liku satysfakcji i korzyści finansowych? Idealnym rozwiązaniem jest sklep internetowy. Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy przez internet, bowiem jest to forma wielce wygodna. Proponujemy Państwu profesjonalne instrument do prowadzenie handlu elektronicznego, pozwalające na bezproblemową integrację z wieloma systemami ułatwiającymi sprzedaż. Prowadzony przez Was sklep internetowy będzie działał sprawnie i bez zarzutu. MaxShop® jest dziełem pracy całego zespołu profesjonalistów, dzięki czemu dostajecie Państwo produkt spełniający najwyższe wymagania i w oparciu o najnowsze technologie. Ideą MaxShop® jest ułatwienie i usprawnienie handlu w sieci. Jesteśmy pewni, że wszyscy użytkujący MaxShop® w 100% docenią wygodę prowadzenia e-sklepu opartego na naszym systemie.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Erp »

  Erp


  Enova - programy crm (Customer Relationship Management) i inne oprogramowanie dla firm. Oferujemy atrakcyjne warunki na zakup oprogramowania. Wysoka funkcjonalność - rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to najnowszej generacji aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, nowoczesny program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. nowoczesny programy dla firm to oszczędność czasu i środków - osoby zainteresowane prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wagi Kalkulacyjne »

  Wagi Kalkulacyjne


  Fiskalizacja prawników, adwokatów i radców prawnych - Novitus - kasa dla prawnika, kasy fiskalne w kancelariach. Novitus oferuje systemy sprzedaży i systemy płatności kartowych. W ofercie urządzenia takie jak: wagi sklepowe, kasy dla radców prawnych, drukarki, kasy fiskalne dla prawników, kasy dla adwokatów. Kasy dla prawników - kasy fiskalne rozporządzenie ministra finansów, obowiązek. Fiskalizacja adwokatów, radców prawnych i prawników. Kasa dla prawnika, kasy fiskalne w kancelariach od Novitus. Firma posiada w ofercie systemy sprzedaży i systemy płatności kartowych. Urządzenia takie jak: wagi sklepowe, kasy dla adwokatów, kasy dla radców prawnych, drukarki, kasy fiskalne dla prawników. Kasy fiskalne rozporządzenie ministra finansów, obowiązek. Kasy dla prawników i dla adwokatów.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia forte, premium »

  Symfonia forte, premium


  Zobacz i Skorzystaj - Centrum Szkoleniowe Penta - profesjonalne usługi informatyczne, szkolenia i kursy komputerowe oraz oprogramowanie dla firm. Programy dla firm Norma Pro, Standard, Expert, Sage Symfonia Premium i Symfonia forte, Microsoft bpos, Crm Act i inne. Rozwiązania DELL, Outsourcing IT. Zapraszamy po Symfonia Premium i System Forte - Kliknij i Sprawdź nas. Okazja, Wypróbuj i zobacz więcej.Zobacz i Skorzystaj - Centrum Szkoleniowe Penta - profesjonalne usługi informatyczne, szkolenia i kursy komputerowe oraz oprogramowanie dla firm. Programy dla firm Norma Pro, Standard, Expert, Sage Symfonia Premium i Symfonia forte, Microsoft bpos, Crm Act i inne. Rozwiązania DELL, Outsourcing IT. Zapraszamy po Symfonia Premium i System Forte - Kliknij i Sprawdź nas. Okazja, Wypróbuj i zobacz więcej.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź »

  Sprawdź


  W ofercie programy do kosztorysowania Norma PRO, Standard i Norma Expert - firma Penta (Gdynia) oferuje także kursy i szkolenia Norma Standard i Norma Pro. Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy kosztorysowania, oprogramowanie kosztorysowe - kurs i szkolenie norma.W ofercie programy do kosztorysowania Norma PRO, Standard i Norma Expert - firma Penta (Gdynia) oferuje także kursy i szkolenia Norma Standard i Norma Pro. Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy kosztorysowania, oprogramowanie kosztorysowe - kurs i szkolenie norma.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring IP »

  Monitoring IP


  Sklep komputerowy proponujący wysokiej jakości artykuły w dobrych cenach. U nas znajdziesz plotery, upsy, macierze raid, oprogramowanie serwerowe jak również wszystko co konieczne, aby zachować bezpieczeństwo danych. Jeśli chcesz zakupić dobry sprzęt komputerowy w atrakcyjnej cenie z paroletnią gwarancją już w tej chwili zainteresuj się ofertą 2it.pl. Udzielamy fachowej pomocy przy zamówieniach. Przez ten okres czasu uzyskaliśmy zaufanie dużej puli przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych, które spowodowały, że jesteśmy wiążącym partnerem służącym pomocą w wielu zakupach informatycznych. Po więcej informacji dotyczących działalności naszego sklepu oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na stronę 2it.pl. Wiele gratisów i bonusów dla obecnych i przyszłych klientów korzystających z internetowo sklepu.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • CFI Systemy Informatyczne »

  CFI Systemy Informatyczne


  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się wdrażaniem i produkcją informatycznych systemów klasy ERP, organizujących pracę poszczególnych działów oraz firmy jako całości. Dobre oprogramowanie CRM dla firm Głównym celem wdrożeń jest podnoszenie efektywności działania i obniżenie kosztów operacyjnych klientów. Podnoszenie efektywności należy rozumieć jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdej komórce przedsiębiorstwa. Oprogramowanie wdrażane jest dla firm, których specyfika działania potrzebuje czegoś więcej, niż posiadania zwykłego programu księgowego-magazynowo. Celem każdego wdrożenia jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - pomniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacji, jakości obsługi klienta oraz wzrostu obrotu towarów i usług.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych »

  Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych


  EFSAL jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla brokerów ubezpieczeniowych. Flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający na strukturyzację i automatyzację procesów sprzedaży oraz obsługi.
  Ze względu na swoją modułową budowę narzędzia wdrażane przez EFSAL zapewniają indywidualne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klientów, jak również integrację z istniejącymi rozwiązaniami klienta.
  System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: