Informatyka Podkategoria: Informatyka

 • Usługi informatyczne rzeszów »

  Usługi informatyczne rzeszów


  Rozwój systemów oraz technologii informatycznych w Rzeszowie i na terenie całego Podkarpacia. Tym właśnie według statutu zajmuje się stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, współtworzy i rozwija wschodni klaster informatyczny zrzeszający największe firmy it mające swoją siedzibę w regionie wschodniej Polski. Na oficjalnej stronie znajdziecie Państwo firmy informatyczne skatalogowane w katalogu firm, kalendarz seminariów i konferencji informatycznych, statut oraz aktualne informacje o stowarzyszeniu. Jeżeli zaciekawiliśmy Państwa tym wstępem to zapraszam na stronę i do ewentualnego kontaktu z nami.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron »

  Projektowanie stron


  NewStandard.pl proponuje projektowanie stron www, w tym projektowanie kompletnych stron wraz z bazami danych. Korzystne oferty dla osób prywatnych oraz firm. Fachowo wykonana witryna internetowa jest dzisiaj dobrą wizytówką dla każdej firmy lub osoby prywatnej. Ciekawy design oraz funkcjonalność witryny przyciągają uwagę wielu ludzi, w tym również Twoich potencjalnych klientów. W bujnej propozycji usług oferowanych przez NewStandard.pl znajduje się m.in. kompletne projektowanie witryn internetowych. Nie zwlekaj, pokaż się w Internecie.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłanie plików i głosu w Internecie »

  Przesyłanie plików i głosu w Internecie


  Kempa Satellite Networks - dzięki wykorzystaniu dwukierunkowej technologii oferujemy szybki i szerokopasmowy Internet Satelitarny. Elastyczny dostęp - usługa jest dostępna praktycznie w każdym miejscu bez względu na położenie. Nie wymaga zastosowania dodatkowego oprogramowania i skomplikowanego sprzętu. Maksymalna szybkość wysyłania i odbierania, Internet Satelitarny pozwala ściągać dane z dużą szybkością - większa przepustowość i stabilność. Dostęp do tanich rozmów - tanie rozmowy VoIP, przesyłanie głosu i danych poprzez sieć. Sieci VPN, usługi IP Connect. Wideokonferencje w sieciach korporacyjnych i telemedycynę. Usługa IP Connect wspiera połączenia między sieciami LAN, przesyłanie plików, przesyłanie głosu w Internecie, strumienie IP, aplikacje "klient-serwer", zarządzanie bazami danych, łącza dosyłowe. Zalety usługi IP Connect to: światowy zasięg, wsparcie serwisowe, standaryzacja sprzętu i oprogramowania użytkowników końcowych.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja strony »

  Optymalizacja strony


  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom różnego rodzaju firm sprzedających swoje usługi za pośrednictwem Internetu, dla jakich kluczowe jest to, ażeby ich witryna funkcjonowała stale stabilnie i posiadała stałą obsługę serwerów w razie dysfunkcji. Propozycje naszej firmy to na przykład kompleksowa instalacja serwera tudzież jego generalna konfiguracja, prace optymalizacyjne zapewniające lepsze działanie serwera, a także konfiguracja vps. Oferujemy także konkurencyjny cennik usług tudzież sposobność realizowania ich w pełni zdalnie, co zagwarantuje oszczędność czasu.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Informatyka

Informatyka - nowa strona:

Adres: