Strony związane z hasłem 'życzenia':

 • Życzenia świąteczne »

  Nikt nie zaprzeczy, że Polacy bardzo lubią ucztować i posiadają przez kompletny rok sporo dni wolnego oraz świątecznych. Chociaż tak naprawdę właściwie wszelkiego dnia ktoś ma swoje święto począwszy od strażaka na lekarzu kończąc, to jednakże tylko niektóre się wybiły i przyjęły się takimi, które celebruje mnogość ludzi. W naszym serwisie, postaraliśmy się zebrać i uporządkować wpisy właśnie na te nadrzędne dni uroczyste. Posegregowane są w odpowiadających im kategoriach oraz starannie wyselekcjonowane tak, by znajoma, która od ciebie je dostanie, poczuła się wyjątkowo. Zebrane teksty są gotowe do skopiowania i przekazania. Zbiór zwiększa się każdego jednego miesiąca, ale pod wpisy są dawane tylko najciekawsze teksty.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje ślubne Wrocław »

  Przedsiębiorstwo Apassion zajmująca się wyjątkową dekoracją ślubną jak również dekoracją kościołów, sali, samochodów według żądań klientów. Staramy się sprawić aby ten wyjątkowy dzień pozostał w pamięci przybyłych gości na jak najdłuższy okres czasu. Funkcjonujemy głównie na terenie Wrocławia zdobiąc dekoracjami ślubnymi miejsca, które Państwo sobie zażyczą. Wybór odpowiednich dekoracji uwarunkowany jest gustem Państwa Młodych jak też rozmiarem sali. W swojej ofercie posiadamy także do wypożyczenia różne obrusy oraz wszelkie konieczne elementy dekoracji do wykreowania dekoracji weselnych we swoim zakresie.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia aut Kraków »

  Kompleksowa gamma samochodów osobowych oraz dostawczych to główny atut firmy Cracowrent, która świadczy ich wynajem na obszarze Krakowa i okolic. Możliwość krótko oraz długoterminowych wynajmów samochodów. Dla naszych klientów ewentualność wyboru samochodów przeróżnej wielkości od małych osobowych pojazdów po Vany i auta dostawcze. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich klientów nasze pojazdy podlegają bieżącym przeglądom i ubezpieczeniom. Wypożyczenia wszystkich aut w Krakowie oferujemy na czas rozpoczynający się od 24 godzin aż po umowy na wynajem długoterminowy.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okolicznościowy podarunek upamiętniający rocznicę »

  Emidas - naklejki wypukłe, breloki reklamowe, żetony zamiast monet w marketach. Oferujemy Państwu żetony o wielkości 2zł i 1 Euro, wykonane z metalu z naklejką epoksydową w komplecie z karabińczykiem. Specjalizacja firmy to gadżety reklamowe które mogą służyć np. jako okolicznościowy podarunek upamiętniający rocznicę. W ofercie breloki reklamowe, nalepki, żetony do wózków, przypinki, pinsy, buttony, naklejki wypukłe oraz naklejki 3d i epoksydowe. Producent zaprasza po pinsy, breloki reklamowe, naklejki wypukłe, naklejki 3d - możliwość wyboru z kilkudziesięciu kształtów. Wyroby zaprojektowanie od podstaw według życzenia klienta

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Smsy »

  Wiele stosownych życzeń SMS-owych dedykowanych na różne okazje. Dzięki nam możesz zabrać komórkę do ręki i wysłać swoim przyjaciołom i krewnym nietuzinkowe życzenia. Za niedługo będziemy obchodzić świętą Bożego Narodzenia, związku z tym stworzyliśmy bardzo wiele propozycji SMS-ów. Życzenia Boże Narodzenie to istotna rzecz, ponieważ nie możemy w takim czasie zapomnieć o dobrych krewnych i przyjaciołach. Możesz w każdej chwili wejść do wspominanego portalu i wysłać stosowne życzenia w zależność od uroczystości i czasu. Przydatne gotowe smsy, nie musisz już w nieskończoność przeglądać setki stron internetowych w poszukiwaniu najfajniejszych i zabawnych życzeń, zwyczajnie wejdź do naszego świata komicznych życzeń. Gotowe życzenia na Boże Narodzenie, wierszyki na Boże Narodzenie, życzenia z okazji Bożego Narodzenia, wiersze bożonarodzeniowe.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »