Strony związane z hasłem 'zarządzanie nieruchomościami':

 • Nieruchomości w Kołobrzegu i okolicy »

  Czym kierujemy się przy zakupie nowego domu lub mieszkania? Co tak naprawdę skłania nas do wyboru danej nieruchomości? Jak zagwarantować sobie bezpieczeństwo transakcji? Z chęcią pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiedzi pytanie związane z kołobrzeskim rynkiem nieruchomości. Dostępna na stronie agencji wyszukiwarka ułatwi zapoznawanie się z bieżącymi ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem.
  Mieszkania w Trzebiatowie, Kołobrzegu, Rogowie czy Grzybowie, obiekty pensjonatowe, domy jednorodzinne, działki budowlane przeznaczone pod budownictwo pensjonatowe i jednorodzinne w pasie nadmorskim województwa zachodniopomorskiego - czekają na Państwa.
  Nie zawiedli się Ci, którzy dotychczas skorzystali z naszej obsługi. Agencja CERTUS Nieruchomości Kołobrzeg zaprasza nad morze, a w szczególności do powiatów koszalińskiego i kołobrzeskiego.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Administrowanie nieruchomościami Sopot »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego biura, robimy na zawyżonym poziomie, administrowanie budynkami oraz budynkami i również możliwość zrobienia takich usług jak: robienie nadzoru oraz kontroli a także gwarancji. Poza tym wykonujemy takie działania jak: tworzenie rachunkowości oraz księgowości oraz organizowanie przeglądów technicznych. Koszty usług są rożne. Polecamy poznanie się z cennikiem usług i świadczeń. Jak widzisz skorzystanie z naszych usług to konieczność, bo nigdzie nie znajdziesz takiej firmy jak nasza.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »