Strony związane z hasłem 'wizerunek':

 • Public relations »

  Kongres PR to oficjalna strona internetowa promująca wydarzenie jakim jest kongres Public Relations. Jest to corocznie organizowane spotkanie specjalistów z branży e-commerce, Public Relations, oraz interaktywnej. Strona zawiera przydatne informacje dotyczące tego wydarzenia, które jest nie lada gratką nie tylko dla ludzi zajmujących się tą branżą zawodowo, ale również dla pasjonatów i hobbystów. Miejscem spotkania jest jedno z najbardziej rozwijających się miast w Polsce – Rzeszów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Kongresu oraz do podjęcia debaty z najznakomitszymi profesjonalistami w tej branży.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk Warszawa »

  Stan naszego uzębienia znacząco wpływa na nasz wizerunek i na to jak nas postrzegają osoby które z nami mają kontakt. Niesłychanie często przed pójściem do stomatologa skutecznie blokuje nas bojaźń. Nowoczesne metody są dostępne i dzięki nim wiercenie do lamusa a leczenie zębów zaczyna mieć wymiar kompletnie bezbolesny. Wszystko dlatego że ząb chory jest obecnie leczony poprzez promień lasera który usuwa próchnicę zamieniając borowanie. Zabiegi wykonujemy w lupach oraz przy użyciu mikroskopu - wykorzystywany przez nas współczesny sprzęt zapewnia precyzję i dokładność leczenia.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrusy »

  Limer twórca dobrej jakości obrusów wykonanych z rozmaitych tkanin. Dbając o dobry wizerunek firmy i usatysfakcjonowanie klientów ciągle powiększana i wzbogacana jest propozycja firmy. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo sporo produktów wyłącznie najlepszej jakości w tym także obrusy koronkowe, żakardowe, owalne i obrusy gobelinowe. Nasze wyroby są dopracowane jakościowo, dbale wytwarzane, charakteryzują się miłym wyglądem, nietuzinkowym wykończeniem i mogą być wykonane według oczekiwań klienta.

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencja public relations »

  Wydarzeniem roku 2011 w branży PR będzie organizowany w kwietniu Kongres Profesjonalistów Public Relations. Kongres PR odbędzie się we Wrocławiu, gdzie już teraz zapraszamy zarówno agencje public relations, jak i specjalistów - praktyków oraz przedstawicieli nauki. Współorganizatorem Kongresu jest twórca rzeszowskiej edycji konferencji dr Dariusz Tworzydło. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie kongresu, gdzie oprócz wszelkich podstawowych danych o wydarzeniu, znajdziecie także słownik pojęć PR, a wśród nich – wyjaśnienie pojęcia wizerunek i public relations.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Wielkoformatowa ADVERT STUDIO - reklama Opole, ul. Kwiatowa 18 »

  Specjalnością naszej firmy jest fachowa reklama Opole. Realizujemy konstrukcje reklamowe i reklamy na środkach transportu. Nasz zespół stanowią fachowcy posiadający zawsze niespotykane pomysły z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rozwiązania znakomicie dopasowane do Waszych wymagań. Stworzymy wizerunek Państwa firmy, od pomysłu i projektu, aż po stworzenie gotowej reklamy. Znajomość najnowszych trendów, a także otwartość na niebanalne rozwiązania zapewnia, że reklama, jaką dla Was stworzymy spełni swoje zadanie. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na imponujących rozmiarów baner reklamowy, czy oklejenie samochodu jedno jest pewne, wykonana przez nas reklama na terenie Opola wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji. Sekretem naszego sukcesu jest doskonała współpraca z Klientem. Zanim wykonamy swoją pracę uważnie poznajemy Państwa oczekiwania. Dzięki temu ostateczny efekt jest zawsze satysfakcjonujący dla obydwu stron.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »