Strony związane z hasłem 'ubezpieczenia':

1 · 2 · następna strona »
 • Ranking OFE »

  Wybór otwartego funduszu emerytalnego jest istotną kwestią dla każdego z nas, w końcu pośrednio zależy od tego wysokość emerytury jaka będzie nam przysługiwać w przyszłości. Przynależność do dobrego OFE do maksimum pomoże nam wykorzystać nasz potencjał zarobkowy. Jeśli nie wiesz jaki ofe jest najlepszy to z pewnością nasza strona pomoże Ci rozwiać wątpliwości, przedstawiamy rankingi wszystkich otwartych funduszy działających na polskim rynku. Zapraszam do zapoznania się z nimi i wyboru najlepszego.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE 2011 »

  Przystąpienie do OFE, czyli trzeciego filaru ubezpieczeń społecznych jest obowiązkowe. Nawet jeśli sami nie podejmiemy wyboru to fundusz emerytalny zostanie nam przydzielony w drodze losowania, nie jest to najlepsze rozwiązania, ponieważ nie biorą w nim udziału trzy największe OFE. Warto więc zatroszczyć się o wybór samodzielny w czym z pewnością pomoże Ci nasza strona internetowa i zawarte na niej informacje. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE »

  Wybranie odpowiedniego otwartego funduszu emerytalnego nie jest zadaniem prostym, trzeba zwracać uwagę na wiele, tylko z pozoru nieistotnych szczegółów. Nasza strona pomoże Ci dokonać w pełni świadomego i prawidłowego wyboru OFE. Nie preferujemy żadnego z towarzystw emerytalnych, znajdziesz u nas rzetelne informacje na temat każdego funduszu emerytalnego działającego w Polsce. Możesz również po dokonaniu wyboru przystąpić lub zmienić OFE on-line, jest to szybka i bezpieczna metoda przeprowadzania operacji na OFE. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE Ranking »

  Jeśli jesteś osobą pracująco legalnie i nie wybrałeś jeszcze otwartego funduszu emerytalnego to najwyższy czas jest to zrobić. Jeśli nie podejmiesz samodzielnego wyboru to OFE zostanie Ci przydzielone odgórnie, w drodze losowania. Nie jest to korzystne rozwiązania, w losowaniu nie biorą udziału trzy największe OFE, a więc losowanie może nie skończyć się po naszej myśli. Nasza strona ułatwi Ci dokonania samodzielnego, odpowiedzialnego wyboru oraz możliwość przystąpienia lub zmiany OFE on-line. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE »

  Na naszej stronie znajdziesz ogromną ilość informacji dotyczących bezpośrednio otwartych funduszy emerytalnych. Dzięki nim będziesz w stanie podjąć samodzielną decyzję do jakiego OFE warto przynależeć. Jest to istotne, ponieważ wpływa na wysokość naszej emerytury. Przynależność do funduszu emerytalnego jest obowiązkowa, a więc jeśli nie wybierzemy żadnego z nich to weźmiemy udział w losowaniu, które może być dla nas niekorzystne. Dlatego lepszą opcją jest samodzielny wybór. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze emerytalne »

  Przymus należenia do otwartego funduszu emerytalnego nie ominie nikogo z nas, możliwe to jest wyłącznie w przypadku kiedy nigdy nie podejmiemy legalnego zatrudnienia. W każdym innym przypadku, nawet jeśli sami nie wybierzemy ofe to zostanie nam ono przydzielone w drodze losowania. Nasza strona internetowa zapozna Cię z najbardziej aktualnymi notowaniami, rankingami oraz porównaniami otwartych funduszy emerytalnym i ułatwi Ci wybór jednego z nich. Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Zapraszam na moją stronę internetową, na której znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące funkcjonowania otwartych funduszy emerytalnych w Polsce. Znajdziesz u nas funkcjonalności takie jak rankingi, notowania oraz porównania różnych cech OFE. Możesz również skorzystawszy z naszego formularza przystąpić lub zmienić otwarty fundusz emerytalny on-line. Jest to bardzo bezpieczny i szybko sposób. Zapraszam do odwiedzin oraz do skorzystania z funkcjonalności które udostępniamy na naszej stronie.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Link 4 Kraków »

  Mobilkredyt - kredyt samochodowy Katowice, kredyt samochodowy Warszawa, Kraków, Łódź, Bochnia, Nowy Sącz, Tarnów. Nowość ubezpieczenia w LINK 4 Kraków. W ofercie kredyt hipoteczny, samochodowy i na oświadczenie. Także bez wpłaty własnej i bez zaświadczeń, pod zastaw oraz atrakcyjny kredyt hipoteczny i ubezpieczenia w LINK 4 Kraków. Oferujemy zniżki na ubezpieczenie OC i AC. Zapraszamy - kredyt samochodowy Łódź, Bochnia, Nowy Sącz, Tarnów. Kredyt samochodowy Katowice, kredyt samochodowy Warszawa i inne miasta.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • SKP Kraków »

  Nasza firma zawsze dba o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów we wszystkich dziedzinach, które oferujemy. Potwierdzić mogą to zdobyte wyróżnienia oraz posiadanie certyfikatów ISO. Swoje usługi świadczymy przede wszystkim w branży motoryzacyjnej, a doświadczenie w niej posiadamy ponad dwudziestoletnie. W zakresie naszych kompetencji jest sprzedaż samochodów poprzez salon marki Toyota, serwis samochodowy, sklep z częściami zamiennymi, stacja napraw nadwozia, a także stacja kontroli pojazdów i automyjnia.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Swarzędz »

  Ubezpieczenia ogrywają sporą kwestię w naszym teraźniejszym życiu, ubezpieczamy się od rozmaitych wypadków losowych, ubezpieczamy sprzęt RTV, pojazdy, mieszkanie. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje bez przerwy od kilkunastu lat zwiększając grono stałych klientów. Proponuje doradztwo oraz usługi ubezpieczeniowe dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych na obszarze Swarzędza w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy stałą obsługę, dojeżdżamy do Klienta. Firma oferuje zawarcie wszystkich rodzajów ubezpieczeń. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • OC przez internet »

  Ubezpieczenia samochodowe dotyczą nie tylko posiadaczy aut. Pod wskazanym powyżej adresem można znaleźć właściwe dla siebie ubezpieczenie motocykla OC na podstawie zestawienia najlepszych firm ubezpieczeniowych. Ponadto znajdą tu Państwo też kalkulator ubezpieczeniowy OC, dzięki czemu bezproblemowo będzie można obliczyć przypuszczalne wydatki na ubezpieczenia samochodowe. Przedstawiamy rzeczowe rozwiązania, na przykład OC w Liberty Direct, kierując się jakością ich usług. Dzięki tej firmie otrzymacie Państwo też możliwość wykupienia OC przez internet.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy UK »

  Z naszym przedsiębiorstwem egzamin praktyczny w UK będzie profesjonalny i przyjemny. W siedzibie możecie Państwo zasięgnąć wymaganych koniecznych wiadomości, zaopatrzyć się w podręczniki oraz uzyskać skierowanie na badania lekarskie. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego kursu podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb. Jeśli pragniesz zdobyć solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym jak również udzielania pierwszej pomocy, nabycia umiejętności w optymalnym prowadzeniu pojazdu zachęcamy Cię na organizowane przez nas kursy w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.Oprócz przedstawionych usług polecamy też ubezpieczenie auta UK na korzystnych warunkach. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Strona internetowa firmy oferującej szeroko rozumiane doradztwo podatkowe na terytorium Wrocławia i okolicach. W skład zespołu przedsiębiorstwa Jasiński Doradztwo wchodzą najlepsi pracownicy z paroletnim doświadczeniem. Przedsiębiorstwa posiada ubezpieczenia jak również polisy, które zapewniają bezpieczeństwo każdego klienta. Obsługa księgowa spółek, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, konsultacje podatkowe. Współpraca z firmą stanowić będzie fundamentalną bazę do osiągania zysków i ich systematycznego powiększania. Osoby, które rozpoczynają prowadzić działalność gospodarczą uzyskują pomoc w założeniu firmy jak również poradę dotyczącą najkorzystniejszej formy opodatkowania.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Direct »

  Porównywarka ubezpieczeń - ABPORT: ubezpieczenia samochodowe Warszawa. Ciekawe oferty 21 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu, np. Warta, PTU, PZU, Hestia, Generali, Liberty Direct. Kalkulator składek AC i OC online - ubezpieczenia samochodowe OC AC czyli Autocasco. Wybierz nas teraz - polecamy nasze usługi. W ofercie też ubezpieczenia firmy, mieszkań i turystyczne. Atrakcyjne ceny - porównanie ubezpieczeń, kalkulator OC. Polecamy nasze usługi - wybierz i sprawdź nas, kliknij i zobacz co oferujemy.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lot »

  Ta witryna gwarantuje własnym odbiorcom dostęp do najkorzystniejszej oferty komunikacyjnej. Osoby, które planują wyjazd i poszukują najlepszego przewoźnika, powinny bez zastanowienia korzystać z oferty opisywanej witryny. Odszukamy tam wiele danych na temat organizowanej wycieczki, np. ceny biletów, ubezpieczenia podróży lub dodatkowe oferty w postaci biletów grupowych. Każdy może liczyć na to, że dzięki omawianemu serwisowi będzie miał wgląd w aktualne zniżki i bezproblemowo zaplanuje wyjazd w każdy zakątek świata. W przypadku dodatkowych pytań, odbiorca może zadzwonić pod numer prezentowany na stronie, co zapewne jest dużym atutem omawianego serwisu. Dzięki takiej ofercie każda podróż stanie się więc łatwiejsza. Oferujemy między innymi Bilety do Vancouver, Tanie bilety lotnicze Toronto czy Warszawa Chicago bilety.

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »