Strony związane z hasłem 'płyty':

 • Sklep online »

  Empik.com to największy w Polsce sklep on-line a zarazem portal kulturalny. W swojej podstawie mamy największą liczbę nowych artykułów, u nas zajdziesz miliony tytułów. Nowe książki, płyty muzyczne, filmy dvd i blu-ray. Ponad to elektronika i multimedia. Empik to wyjątkowy salon internetowy, w którym znajdują się najnowsze bieżące dane kulturalne dla każdego. Codziennie oferujemy promocyjne ceny na dobrane produkty. Znajdziesz u nas materiały polskie, a dodatkowo zagraniczne. Poddawaj recenzji najnowsze książki i płyty muzyczne, a dodatkowo filmy i zbierz dużą pulę nagród. To, czego szukasz znajdziesz w każdym momencie na Empik.com. Zapraszamy także do naszych sklepów w największych aglomeracjach Polski.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony »

  Produkcja pawilonów i montaż kontenerów - Pronto - lekka konstrukcja stalowa z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym. Producent oferuje kioski, przystanki, mroźnie, portiernie, pawilony handlowe, kontenery, wartownie, chłodnie, przechowalnie, suszarnie oraz kontenery biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe i socjalne. Firma specjalizuje się w wykonawstwie oraz montażu. Trwałość i funkcjonalność - ciągi handlowe, obiekty pod zamówienie, targowiska, pawilony handlowe i gastronomiczne. Usługi kompleksowe pod zamówienie, z płyty warstwowej wykonujemy: garaże, bramy, dachy, ściany, ogrodzenia, zadaszenia, ekrany, świetliki. Kioski, portiernie, wartownie, stróżówki, przystanki.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowy basenów »

  Firma PC Partners Gliwice - świetliki dachowe, łukowe, dwuspadowe i jednospadowe. Akcesoria do świetlików (uszczelki, taśmy, wkręty), wysokiej jakości Wiaty parkingowe, boksy na stadiony, zabudowy basenów. Na życzenie klienta wykonujemy inne wyroby z poliwęglanów, np. piramidy, kopuły, wiaty parkingowe, boksy na stadiony, zabudowy basenów. Specjalizacja to pasma świetlne, klapy dymowe, świetliki dachowe, klapy do przewietrzania, płyty poliwęglanowe, daszki nad wejście, wyłazy dachowe. Zapraszamy po akcesoria i system profili aluminiowych, pasma świetlne, zadaszenia, klapy dymowe i świetliki dachowe.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały do budowy pieca chlebowego »

  Producent materiałów ogniotrwałych Vitcas oferuje materiały ogniotrwałe, sznury żaroodporne, maty izolacyjne, zaprawy ogniotrwałe oraz inhibitory korozji. Izolacje wysokotemperaturowe i materiały zduńskie do kominków i urządzeń grzewczych, systemów CO. Obsługa na najwyższym poziomie - zapraszamy po materiały ceramiczne. Materiały do budowy pieca chlebowego, sznury uszczelniające do pieców, pasta do gwintów. W ofercie też papier ceramiczny, cegły izolacyjne, płyty wermikulitowe i wyłożenia włókniste. Zapraszamy po specjalistyczne materiały ogniotrwałe i materiały izolacyjne.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Beton towarowy »

  Margo Prefabrykaty firma dostarcza wyroby betonowe i żelbetowe dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i drogowego (przy budowie dróg i autostrad). W ofercie beton towarowy, płyty jomb i meba, bloczki betonowe, prefabrykaty betonowe, przepusty żelbetowe, nadproża, strop żerański oraz strop filigran. Płyty drogowe, chodnikowe i parkingowe, płyty stropowe i żerańskie. Producent zaprasza po schody robocze, ściany oporowe, płyty betonowe, płyta YOMB i inne prefabrykaty betonowe. Strop prefabrykowany, jomb płyta parkingowa i płyta przejazdowa.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze płyty winylowe w najlepszych cenach »

  Płyty winylowe prosto z Anglii w okazyjnych cenach. Jeżeli lubisz słuchać muzyki z czarnego wosku - zajrzyj do nas już dziś! Co tydzień świeże kąski dla wielbicieli klasyki! Bogaty wybór winyli, kaset MC i VHS, płyt DVD i CD! Zrób wyjątkowy prezent swoim znajomym kupując im ulubionego artyste bądź ulubiony kawałek który bedzie można odsluchać na gramofonie. Poczuj prawdziwa głębie muzyki sluchając jej z czarnych płyt.Codziennie nowe oferty, naprawde niskie ceny, gwarancja. Wejdz na strone i znajdz cos dla siebie. Naprawdę warto

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poliwęglan komorowy »

  Wysokiej jakości płyty poliwęglanowe - Interplex Technology - poliwęglan komorowy i płyty poliwęglanowe. Zapraszamy do współpracy - Dowiedz się i zobacz wiecej na naszej stronie. Korzystne ceny na sprzedaż i długoterminowa współpraca. W ofercie płyty poliwęglanowe bezbarwne (przezroczyste) i w kolorach dymiony brąz i opal (mleczne). W ofercie też akcesoria do montażu: profil aluminiowy, uszczelka EPDM, taśma paroprzepuszczalna. Wysoka jakość - parametry i promocje na stronie. Sprzedaż tworzyw sztucznych - poliwęglan komorowy, płyty z poliwęglanu. Płyta poliwęglanowa - cennika na stronie. Zajarzyj na naszą stronę i skorzystaj z oferty na osprzęt do płyt (profile, taśmy i uszczelki) oraz płyty poliwęglanowe, poliwęglan kanalikowy i płyty komorowe z poliwęglanu. Szybki kontakt - Napisz do nas.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krawężniki, Klinkier »

  Magnum - dystrybutor kostki brukowej w regionie Kielce i całej woj. Świętokrzyskie. Kompleksowe układanie kostki brukowej, ażur, płyty chodnikowe i płyty tarasowe. Współpraca z Gazon, Polbruk, Bruk-bet, Drewbet, Jadar, Libet. Także wysokiej jakości krawężniki, kamienie, palisady, klinkier i granit. Projektowanie, sprzedaż i układanie kostki brukowej oraz odwodnienia. Obrzeża, granit, ogrodzenia i kostka brukowa Kielce. Zapraszamy Państwa po ogrodzenie obiektów i kostki brukowe. Kliknij w link i zobacz - sprawdź nas teraz.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowiec kamień elewacyjny dekoracyjny ozdobny »

  F.H.U. Pawlik to niewielka firma utworzona od 2001 roku . Od tego okresu prowadzimy dynamiczne ruchy w produkcji kamiennych materiałów budowlanych z własnych surowców skalnych. W kamieniarskim zakładzie produkcyjnym produkujemy kamień dekoracyjny oraz kominki. Do wyprodukowania kamiennych wyrobów budowlanych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zagórze w powiecie radomszczańskim . Nasza kopalnia piaskowca Grabowie to dość dużą odkrywka w której kopiemy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień dekoracyjny dostarczamy do krajów europy zachodniej i wschodniej europy oraz na rynki Ameryki Północnej. Najciekawszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne zwane jako kamień rzędowy . Inne wzory płytek elewacyjnych które wytwarzamy również cieszą się dużym uznaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą co można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Możemy się tez pochwalić i spore zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i portalowe z piaskowca kolorowego z elementami gzymsowymi oraz rzeźbami. Kominki i obudowy kominkowe tworzymy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z kamienia naturalnego. Obudowy kominkowe i kominki bogacimy o kamień elewacyjny oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe szlifowane. Kamień elewacyjny rustykalny standardowo ładujemy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie co jest związane z odbiorami przez firmy kurierskie. Oferowany piaskowiec w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie koło miejscowości Kobiele Wielkie lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne dla których to organizujemy wysyłki i załadunek w specjalnych opakowaniach dostosowanych do asortymentu.

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »