Strony związane z hasłem 'pies':

 • Bioptron »

  Liczne badania kliniczne wykazały przyspieszone zasklepianie się ran ze wzmożoną epitelizacją i lepszą wytrzymałość blizn na rozciąganie. Jednym z zamierzonych mechanizmów działania fotobiostymulacji jest absorbcja światła widzialnego przez mitochondria.
  Może to wywołać łańcuch reakcji na poziomie molekularnym doprowadzając do wzrostu energii w komórkach i doprowadxzając do wzrostu energii w komórkach i uruchamiając syntezę kwasu nukleinowego niezbędną dla gojenia się rany. http://www.bioptron-zepter.com.pl –
  kolejny mechanizm uzyskiwany jest przy użyciu podczerwieni, która inicjuje odpowiedź na poziomie błony, prawdopodobnie poprzez fotofizyczny wpływ na kanały wapniowe. Terapia światłem bioptron stymuluje uwalnianie się czynników wzrostu z napromieniowanych komórek.
  Czynniki te stymulują angiogenezę, tworzenie i degradację substancji międzykomórkowej i uwalnianie cytokin. Komórkami odpowiedzialnymi za zmniejszanie się owrzodzeń skóry i syntezę kolagenu są fibroblasty i keratynocyty. Liczne badania ukazały ich aktywację i rozmnażanie się przy użyciu lasera o niskiej mocy lub stymulacji fotonowej. Innym mechanizmem odpowiedzialnym za terapeutyczny efekt, wpływ światła Bioptron może być miejscowe rozszerzenie naczyń włosowatych. więcej na: Bioptron-Zepter.com.pl

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Serwis TylkoProgramy.pl skupia swoją uwagę na bezpłatnym oprogramowaniu.W serwisie posiadamy ponad 1000 darmowych aplikacji w około 150 kategoriach, których dnia na dzień ich przybywa. Są to programy użyteczne i funkcjonalne dla amatora internetu jak i profesjonalisty, webmastera. Programy nasze często przyśpieszają różne monotonne operacje, są wspaniałymi zamiennikami małofunkcjonalnych aplikacji, które dostajemy w pakiecie z systemem Windows. W serwisie mamy między innymi programy do obróbki materiału wideo, do fakturowania sprzedaży, pakiety biurowe, odtwarzacze mp3 i wiele więcej. Dbamy o to, aby każda z naszych aplikacji była dokładnie przetestowana i opisana, dzięki czemu użytkownik ma świadomość z jakiego rodzaju programem ma do czynienia. Dzięki temu ma możliwość wyboru programu. Zapraszamy do skorzystania z zasobów naszego serwisu!

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koty norweskie leśne »

  Koty, a przede wszystkim : koty rasowe to doprawdy wspaniałe zwierzęta, które nie tylko, że są piękne, ale także : inteligentne, towarzyskie i mało absobrujące domowników pod względem czasowym ( warto w tym miejscu dodać, iz nie musimy naszych milusińskich każdego dnia wyprowadzać na spacery, a to przecież w przypadku piesków niezbywalny obowiązek, od którego nawet przy najgorszej pogodzie nie uciekniemy ). Dlatego liczba koteczków w polskich domach stale rośnie, a hodowli tych pupila ciągle przybywa. Zapraszamy na strony internetowe naszej hodowli - hodowla kotów rasowych Sopocisko*PL. Na naszych firmowych stronach serwisowych znajdziecie Państwo mnóstwo tematycznie związanych z poszczeglnymi rasami galerii zdjęciowych, a także i wiele informacji oraz forum w całości przeznaczone dla wszystkich hodowców zwierząt domowych - jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domek góralski »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do domku góralskiego położonego w cudownym rejonie stoku Góry Holica w Krynicy Zdrój. Przyjeżdżając do nas na weekendy, urlopy wypoczynkowe pewnie pozostawicie Państwo w swojej pamięci niezapomniane chwile, dlatego że oprócz tego iż będziecie mieli wybór wypocząć w wspaniale komfortowych warunkach to jeszcze będziecie mieli wybór poznania się z pięknem rejonu Beskidu Sądeckiego. W ciągu jednego dnia będziecie mogli Państwo odbyćprzyciągające zaś niezapomniane podróże po Pieninach, Tatrach, wszak dodatkowo poznać północną Słowację. Miło zaprasza domek góralski - wszystkich pragnących ciszy a spokoju, lubiących bliski kontakt z naturą, ceniącychczynny spokój wyprawy piesze tudzież rowerowe po pięknych okolicach.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psie forum »

  Witryna dla hodowców i właściciel psów, kotów, oraz królików oraz myszy oraz zwierząt gospodarczych – urządzony jest przez entuzjastów zwierząt. Polecamy skorzystanie z jego składu, tym bardziej, iż oferta jest szalenie bogata. Warto dodać, iż skład serwisu są aktualizowane codziennie porady i rady dodawane są na bieżąco. Poza tym można także uzupełnić internetowo zdjęcia własnego psa czy także innego zwierzęcia. Polecamy rejestracje na stronach serwisu online i udział w dyskusjach.
  Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mały Europejczyk Przedszkola bielsko »

  "Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Bielsku - Białej gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i dwustronny szacunek. Chcemy ażeby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.Dzieci w wieku przedszkolnym mają nieograniczoną chęć uczenia się. Poznają świat w zawrotnym tempie. Pod każdym względem radzą sobie z nauką, gdyż poznają świat wszystkimi zmysłami, a w wykonywanie czynności angażują całe ciało.W naszym przedszkolu uważamy, iż stymulując postęp małego dziecka należy w równym stopniu wpływać na jego rozwój intelektualny, emocjonalny i sprawność fizyczną. Wszechstronność, z jaką dziecko będzie poznawało świat, uprości mu poszukiwanie ciekawych informacji i nabywanie nowych sprawności.Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają kontakt z językiem angielskim podczas całego dnia. Mając na uwadze dziecięcą otwartość na naukę języków obcych i ogromną łatwość przyswajania umysłu małych dzieci, staramy się stworzyć naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób zwyczajny. W normalnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, nauczycielki zwracają się do dzieci w języku angielskim.Przedszkole gwarantuje dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, poprzez co rozbudzają swoją ciekawość świata i ludzi. A wszystko przy świetnej zabawie: dzieci poznają słowa i podstawowe zwroty w języku angielskim, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i pieśni."Mały Europejczyk" posiada znakomite warunki lokalowe. Słoneczne, kolorowe sale umeblowane są w różnokolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.W naszym przedszkolu anglojęzycznym darzymy szacunkiem prawa dzieci. Praca z dziećmi jest naszą pasją. Razem zabiegamy o to, aby w naszym przedszkolu panowała rodzinna atmosfera .

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmietana »

  Organic Basket sklep ekologiczny - organiczna żywność od rolnika Warszawa. Promujemy i sprzedajemy coś smacznego i zdrowego - zdrowa żywność ekologiczna z czystych ekologicznie regionów, paczka od rolnika Warszawa. Domowe wyroby dowóz - Zdrowa organiczna żywność ekologiczna i regionalna - regionalne produkty od rolnika (Mazury, Mazowsze). Kosz Mały Śniadanie do łóżka z produktów, które rosną w naszej strefie klimatycznej, produkty nie przemierzają tysiące mil aby znaleźć się na naszych stołach. Jesteś tym co jesz - dobre jedzenie zgodnie z tradycyjnymi recepturami i bez polepszaczy. Tematyczne koszyki a w nich zdrowa żywność organiczna, tradycyjna, regionalna. Ekologiczna żywność W warszawie, woj. Mazowieckie - Slow food, domowe wędliny, nabiał, konina, gęś owsiana, tłusty, ser twarogowy, bio śmietana i masło, owoce, warzywa, gospodarskie sery, Skrzynka i paczka od rolnika, Warzywa od rolnika - sklep ekologiczny zaprasza. Protest przeciw przyśpieszeniu współczesnego świata.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ferdynand Ossendowski »

  Filatelistyka i Numizmatyka - oficjalny dystrybutor Collection. Kolekcjonerski sklep numizmatyczny oferuje monety, klasery i karty Telepin Tpin15. Medale, abonament na monety, akcesoria kolekcjonerskie, klasery, albumy, monety papieskie, karty telefoniczne, kapsle do monet, znaczki pocztowe. Sklep numizmatyczny zaprasza po akcesoria kolekcjonerskie takie jak: płyny, pincety, wagi, lupy, kasety drewniane, kapsle, kasety, walizki oraz kufry Leuchtturm. Także monety takie jak: Złota Kolekcja Disneya, Kluby Piłkarskie - Polonia Warszawa, Europa bez Barier, Miasta w Polsce - Kraków, Czesław Miłosz, Ferdynand Ossendowski.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep zoologiczny - renomowane akcesoria i asortyment »

  Pies i Kot 24h www.piesikot24h.pl to profesjonalny sklep z karmami bez zbóż dla psów i kotów. Specjalizujemy się w karmach suchych i mokrych najwyższej jakości. Karmy, które można u nas kupić to m.in. Vet Life, Cibau, Eco Pet Natural, N&D. Sprzedajemy tylko karmy, które są fizycznie w naszym magazynie, dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Zawsze dbamy o wysoką jakość naszych artykułów zoologicznych. Oprócz sklepu prowadzimy też hotel dla zwierząt Kundel Bury 24h. Kochamy zwierzęta i ich potrzeby są dla nas priorytetem. Zapraszamy serdecznie na zakupy.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »