Strony związane z hasłem 'emerytura':

 • Ranking OFE »

  Wybór otwartego funduszu emerytalnego jest istotną kwestią dla każdego z nas, w końcu pośrednio zależy od tego wysokość emerytury jaka będzie nam przysługiwać w przyszłości. Przynależność do dobrego OFE do maksimum pomoże nam wykorzystać nasz potencjał zarobkowy. Jeśli nie wiesz jaki ofe jest najlepszy to z pewnością nasza strona pomoże Ci rozwiać wątpliwości, przedstawiamy rankingi wszystkich otwartych funduszy działających na polskim rynku. Zapraszam do zapoznania się z nimi i wyboru najlepszego.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE 2011 »

  Przystąpienie do OFE, czyli trzeciego filaru ubezpieczeń społecznych jest obowiązkowe. Nawet jeśli sami nie podejmiemy wyboru to fundusz emerytalny zostanie nam przydzielony w drodze losowania, nie jest to najlepsze rozwiązania, ponieważ nie biorą w nim udziału trzy największe OFE. Warto więc zatroszczyć się o wybór samodzielny w czym z pewnością pomoże Ci nasza strona internetowa i zawarte na niej informacje. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE »

  Wybranie odpowiedniego otwartego funduszu emerytalnego nie jest zadaniem prostym, trzeba zwracać uwagę na wiele, tylko z pozoru nieistotnych szczegółów. Nasza strona pomoże Ci dokonać w pełni świadomego i prawidłowego wyboru OFE. Nie preferujemy żadnego z towarzystw emerytalnych, znajdziesz u nas rzetelne informacje na temat każdego funduszu emerytalnego działającego w Polsce. Możesz również po dokonaniu wyboru przystąpić lub zmienić OFE on-line, jest to szybka i bezpieczna metoda przeprowadzania operacji na OFE. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE Ranking »

  Jeśli jesteś osobą pracująco legalnie i nie wybrałeś jeszcze otwartego funduszu emerytalnego to najwyższy czas jest to zrobić. Jeśli nie podejmiesz samodzielnego wyboru to OFE zostanie Ci przydzielone odgórnie, w drodze losowania. Nie jest to korzystne rozwiązania, w losowaniu nie biorą udziału trzy największe OFE, a więc losowanie może nie skończyć się po naszej myśli. Nasza strona ułatwi Ci dokonania samodzielnego, odpowiedzialnego wyboru oraz możliwość przystąpienia lub zmiany OFE on-line. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE »

  Na naszej stronie znajdziesz ogromną ilość informacji dotyczących bezpośrednio otwartych funduszy emerytalnych. Dzięki nim będziesz w stanie podjąć samodzielną decyzję do jakiego OFE warto przynależeć. Jest to istotne, ponieważ wpływa na wysokość naszej emerytury. Przynależność do funduszu emerytalnego jest obowiązkowa, a więc jeśli nie wybierzemy żadnego z nich to weźmiemy udział w losowaniu, które może być dla nas niekorzystne. Dlatego lepszą opcją jest samodzielny wybór. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze emerytalne »

  Przymus należenia do otwartego funduszu emerytalnego nie ominie nikogo z nas, możliwe to jest wyłącznie w przypadku kiedy nigdy nie podejmiemy legalnego zatrudnienia. W każdym innym przypadku, nawet jeśli sami nie wybierzemy ofe to zostanie nam ono przydzielone w drodze losowania. Nasza strona internetowa zapozna Cię z najbardziej aktualnymi notowaniami, rankingami oraz porównaniami otwartych funduszy emerytalnym i ułatwi Ci wybór jednego z nich. Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Zapraszam na moją stronę internetową, na której znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące funkcjonowania otwartych funduszy emerytalnych w Polsce. Znajdziesz u nas funkcjonalności takie jak rankingi, notowania oraz porównania różnych cech OFE. Możesz również skorzystawszy z naszego formularza przystąpić lub zmienić otwarty fundusz emerytalny on-line. Jest to bardzo bezpieczny i szybko sposób. Zapraszam do odwiedzin oraz do skorzystania z funkcjonalności które udostępniamy na naszej stronie.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis finansowy »

  Portal informacyjny dotyczący funduszy osobistych i domowych. W przejrzysty przystępny sposób opisujemy różne mechanizmy sterujące gospodarkami krajowymi. Jeśli chciałbyś wsiąść opłacany kredyt, nie wiesz co te jest leasing albo na czym polega makroekonomia to już w tej chwili odwiedź nas serwis www. Wielorakiego rodzaju porównania, badania oraz opinie ekspertów to zawartość opisywanej strony. Zadbaj o własną przyszłość inwestują w siebie. W jaki sposób niezbyt bogaty ale i nie zupełnie biedny człowiek może rozsądnie gospodarować funduszami i zabezpieczyć się materialnie.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »