Strony związane z hasłem 'dziecko':

 • Fajne piosenki dla małych dzieci »

  Sami wszystko tworzymy i testujemy je na naszych pociechach, dlatego jesteśmy pewni, że u nas nikt się nie nudzi.

  Nasze zabawy staramy się w taki sposób tworzyć aby pomagały w rozwoju dziecka a nie tylko zapewniały zajęcie, nic nie dające w zamian.

  W naszym serwisie znajdzie Państwo także piosenki dla dzieci śpiewane przez bohaterów naszy gier i zabaw. Na naszej witrynie znajdują się gry zręcznościowe a także takie, które wymagają od dzieci logicznego myślenia.

  Zapraszamy na buliba.pl - u nas nikt się nie nudzi.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mały Europejczyk Przedszkola bielsko »

  "Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Bielsku - Białej gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i dwustronny szacunek. Chcemy ażeby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.Dzieci w wieku przedszkolnym mają nieograniczoną chęć uczenia się. Poznają świat w zawrotnym tempie. Pod każdym względem radzą sobie z nauką, gdyż poznają świat wszystkimi zmysłami, a w wykonywanie czynności angażują całe ciało.W naszym przedszkolu uważamy, iż stymulując postęp małego dziecka należy w równym stopniu wpływać na jego rozwój intelektualny, emocjonalny i sprawność fizyczną. Wszechstronność, z jaką dziecko będzie poznawało świat, uprości mu poszukiwanie ciekawych informacji i nabywanie nowych sprawności.Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają kontakt z językiem angielskim podczas całego dnia. Mając na uwadze dziecięcą otwartość na naukę języków obcych i ogromną łatwość przyswajania umysłu małych dzieci, staramy się stworzyć naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób zwyczajny. W normalnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, nauczycielki zwracają się do dzieci w języku angielskim.Przedszkole gwarantuje dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, poprzez co rozbudzają swoją ciekawość świata i ludzi. A wszystko przy świetnej zabawie: dzieci poznają słowa i podstawowe zwroty w języku angielskim, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i pieśni."Mały Europejczyk" posiada znakomite warunki lokalowe. Słoneczne, kolorowe sale umeblowane są w różnokolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.W naszym przedszkolu anglojęzycznym darzymy szacunkiem prawa dzieci. Praca z dziećmi jest naszą pasją. Razem zabiegamy o to, aby w naszym przedszkolu panowała rodzinna atmosfera .

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posiadają certyfikaty »

  Sprzedaż kosmetyków Certyfikowanych bez składników pochodzących z ropy naftowej - Bio-Beauty - Certyfikowane bio kosmetyki naturalne renomowanych producentów - kosmetyki ekologiczne Essential Care, Born to Bio, Organix Cosmetix. Pielegnacja twarzy, regeneracja i leczenie, oczy, makijaż, usta, ciało, kąpiel, włosy, mama oraz dziecko, mężczyzna u dla domu. Kosmetyki organiczne dla dzieci i dorosłych które posiadają certyfikaty. Zapraszamy po bio kosmetyki mineralne i kosmetyki ekologiczne dla dzieci.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klocki »

  Sklep internetowy bajkowo.pl to świetna baza zawierająca różnorakiego typu zabawki i akcesoria dla dzieci. Każdy opiekun wyszuka tu wszystko, czego pragnie jego dziecko. Są to na przykład zabawki ogrodowe, outdoorowe, do jeżdżenia na dworze i do kąpieli. W naszej ofercie mamy też modele kolekcjonerskie, modele do sklejania, zabawki dla niemowląt oraz rozwojowe i różnorakie figurki i serie. Dodatkowo będzie potrzebny dziecku samochodzik SIKU, czyli m.in. samoloty i helikoptery, pojazdy specjalistyczne, pojazdy rolnicze. Co najważniejsze, proponujemy gry edukacyjne, towarzyskie, dydaktyczne. Oferujemy także zabawki oraz akcesoria, które bardzo ucieszą maluszki. Są to m.in. tory, przytulanki, kolejki, lalki, leżaczki, jeździki. Mamy nadzieję, że nasza oferta rozweseli każde dziecko, i tym samym jego opiekuna.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry online »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową z grami dla dzieci i młodzieży, w które można zagrać online. Możemy dać Ci pewność, że wszystkie zamieszczone u nas gry są nie tylko bezpieczne, pozbawione przemocy i erotyki, ale mogą stanowić też alternatywę dla czasu, który spędzamy przed telewizorem. W deszczowe popołudnia lub długie wieczory, dziecko może grając, w ładne graficznie gry także się czegoś nauczyć. Troszczymy się o to, by ciągle uzupełniać zbiór gier dostępnych na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry dla dzieci »

  Poszukujesz wspaniałej rozrywki dla swojej pociechy? Wskaż dziecku nasz portal z grami on-line. Twoja pociecha odnajdzie na naszych stronach internetowych przeróżne gry, w jakie może zagrać w Internecie. Gry rozwijają wyobraźnię twojego dziecka. Wpływają na koncentrację, wpływają na logiczne myślenie. Mamy możliwość zaproponować różnorodne gry dla młodszych i starszych dzieci. Gry medyczne, gdy strategiczne, gry przygodowe, gry logiczne i wiele innych. Twoje dziecko naprawdę wyszuka jakąś ciekawą grę dla siebie.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Majówka w spa »

  Długi rok trudnej pracy musi zostać nagrodzony przyjemnym relaksem w odpowiednim miejscu. Jeśli ktoś cały czas spędzał swoje letnie dni w domu, powinien chociaż raz w życiu zdecydować się na wycieczkę do SPA. Osoby, które całkowicie nie wiedzą jak się do tego zabrać, mają szansę aby zajrzeć na stronę w sieci bazaspa.pl, w jakiej porównywane są różne ośrodki SPA zlokalizowane na terenie całego kraju. Tutaj też jest lista optymalnych placówek, które są opiniowane na podstawie oferowanej jakości usług. Tylko u nas Hotel spa nad morzem!

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »