Strony związane z hasłem 'dowcipy':

 • Kawały »

  Indeks specjalnie wybranych kawałów, które pomogą Ci się oderwać od dzisiejszych zmartwień. Prezentujemy szczególne dobre kawały z sieci, które rozbawią każdego ponuraka. Nasz serwis internetowy umożliwia dodawanie kawałów przez samych internautów, należy tylko zgłosić zabawny nieznany żart. Możemy wszyscy razem stworzyć największą bazę kawałów, które będą czytane przez pokolenia. Zachęcamy do aktualnego czytania satyrycznych dowcipów i w ten sposób przyjemnego spędzania czasu. Zapraszamy do aktualnego czytania satyrycznych żartów i w ten sposób przyjemnego spędzania czasu.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Serwis Spaliny to gwarantowana rozrywka zawsze gdy masz chwilę czasu. Na naszej stronie znajdziesz śmieszne filmiki, zabawne skecze, rozbrajające żarty oraz dowcipy, niesamowite złudzenia optyczne i wiele innych bardzo śmiesznych rzeczy. Internet jest pełen zabawnych treści ale tutaj odszukasz te najzabawniejsze. Strona www została podzielona na odpowiednie działy aby całość była przejrzysta i czytelna. Wzbierz odpowiednią dla siebie. Nie czekaj! Sprawdź już teraz co nowego znajdziesz na stronie.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Pełen indeks nieziemsko zabawnych dowcipów zbieranych z całego krajowego Internetu dla wszystkich naszych gości. Kawały oraz dowcipy w błyskawiczny sposób pomagają w polepszeniu nastroju po kłopotliwym dniu w pracy albo w szkole. Nasz portal rozwija współpracę na zasadzie wzajemnej wymiany dowcipów pomiędzy użytkownikami w ten sposób stworzymy niepowtarzalną bazę humoru. Zapraszamy na nietuzinkowe dowcipy do naszego portalu satyrycznego.Zapraszamy wszystkich do świata humoru i urokliwego komizmu.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »