Strony związane z hasłem 'bhp':

 • E-learning »

  Bezpieczeństwo i higiena pracy - Aktyw BHP Warszawa. E-learning i pełna obsługa firm w ramach umowy, organizacja i prowadzenie szkoleń (Szkolenia Bhp), ocena i dokumentację ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy. Sporządzenie pełnej dokumentacji powypadkowej, doraźne opracowanie analizy. Pomoc w realizacji nakazów organów kontrolnych, szkolenia bhp, opracowanie instrukcji do maszyn i urządzeń. Nadzór, doradztwo, pierwsza pomoc, organizacja szkoleń - Szkolenia bhp, szkolenie ppoż. Bhp w Warszawie - szkolenia dla firm pracowników, ocena i analiza ryzyka zawodowego.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szafy bhp »

  Impeximp sklep online - sejfy, szafy i kasy pancerne. Sklep internetowy oferuje urządzenia zabezpieczające, sejfy i metalowe meble biurowe. Oferta obejmuje szafy pancerne i aktowe, sejfy ognioodporne, kasy pancerne, szafy biurowe i kasety metalowe. Sklep internetowy zaprasza po tanie sejfy, kasy pancerne i szafy na dokumenty. Impeximp sklep - sejfy, szafy i kasy pancerne dostępne są w różnej kolorystyce. Kolory standardowe, grupa odcieni żółtych, pomarańczowych, fioletowych, niebieskich, zielonych, szarych. Sejfy modułowe, w obudowie drewnianej, na klucze, hotelowe, na nośniki magnetyczne, na komputery, skrytki ścienne i depozytowe. Sejfy posidają Certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Sklep zaprasza po urządzenia zabezpieczające, sejfy i szafy metalowe. Oferta obejmuje szafy pancerne i aktowe, sejfy ognioodporne, kasy pancerne, szafy biurowe i kasety metalowe.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa i montaż izolacji akustycznej »

  Akredytowane laboratorium badawcze - Pracownia Akustyczno Środowiskowa Eko-Pomiar: pomiary poziomu hałasu (hałas bhp), pomiary drgań, pomiary natężenia hałasu, pomiary głośności. Szereg usług consultingowych i pomiarowych dla ochrony środowiska i przemysłu. Wieloletnie doświadczenie - szereg specjalistów i doświadczony zespół monterów. Pomiary poziomu hałasu - ekspertyzy akustyczne i akredytowane pomiary hałasu turbin wiatrowych i pomiary drgań - hałas środowiskowy, przemysłowy, urbanistyczny, komunikacyjny, kolejowy i hałas w środowisku pracy. Pomiary natężenia hałasu, pomiary głośności hałasu. Budowa i montaż izolacji akustycznej, projektowanie akustyczne, raporty środowiskowe, obudowy dźwiękochłonne.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyty Katowice »

  Firma oferująca usługi w postaci audytów, czyli analizowania działań zachodzących w firmach i sporządzaniu programów naprawczych dających możliwość wyeliminowania ryzyka mogącego obniżać rentowność firmy.
  Działania naprawcze prowadzą do wdrażania lub poprawy funkcjonowania już istniejących systemów zarządzania, pozwalających podnieść wydajność firmy. Systemy zarządzania implementowane przez Twinconcept to między innymi systemy zarządzania jakością oraz systemy zarządzania BHP. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Ośrodek Szkoleniowy Aktyw-bhp w Warszawie - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Firma z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Okazja, Skorzystaj - Polecam, Zobacz dalej. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - nadzór bhp i szkolenia bhp w Warszawie, woj. mazowieckie. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Ośrodek Szkoleniowy Aktyw-bhp w Warszawie - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Firma z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Okazja, Skorzystaj - Polecam, Zobacz dalej. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - nadzór bhp i szkolenia bhp w Warszawie, woj. mazowieckie. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pphu Magomet Tomasz Jaworski »

  Firma Magomet zajmuje się sprzedażą materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych dla przemysłu (profile piankowe, folia bąbelkowa, taśmy spinające, torebki strunowe, gumki recepturki) i rolnictwa (worki, plandeki), a także środków BHP: rękawic roboczych skórzanych bawełnianych czy oblewanych gumą, butów z i bez podnosków, odzieży roboczej, kurtek ochronnych. Posiadamy szeroki wybór. Zamówiony towar wysyłamy spedycją w każde miejsce Polski, Gwarantujemy niskie ceny! (Wampirki od 55gr). Wystawiamy faktury Vat. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • SAFETY Service »

  SAFETY Service - nasza firma działa w branży BHP. Naszą misją jest realizacja szkoleń i usług w sposób ciekawy oraz wartościowy. Chcemy aby każdy pracownik sam z własnej woli i dla siebie stosował przepisy BHP. Dlatego na naszych szkoleniach jest minimym teorii BHP, a maksimum praktyki np. użycie gaśnicy czy szkolenia z pierwszej pomocy. W naszym sklepie posiadamy odzież roboczą, obuwie ochronne oraz środki ochrony indywidualnej, a także apteczki gaśnice. Polecamy także nasz sklep internetowy BHP.

  Data dodania: 19 04 2019 · szczegóły wpisu »