Strony związane z hasłem 'anglia':

 • Ogloszenia Uk »

  Nowe ogłoszenia Uk dla wszystkich użytkowników, którzy pragną znaleźć dom, pracę lub samochód w Anglii. Pokaźnym plusem portalu jest możliwość promowania poszczególnego ogłoszenia, które pojawi się na pierwszej stronie. Dajemy wszystkim Polakom przybyłym Uk darmową, maksymalnie prostą i szybką w obsłudze opcję publikowania wszelkich ogłoszeń i propozycji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do tworzenia pomostu pomiędzy nami samymi jak również środowiskiem, w którym zostało nam dane się znaleźć.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Polskojęzyczny portal informacyjny o testach, kursach jak również egzaminie na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii. Z przedstawianego serwisu dowiesz się jakie oczekiwania musisz spełnić aby otrzymać prawo jazdy dające możliwość jazdy samochodem w wielu państwach. Staramy się aby przedstawiany serwis był obiektem najnowszych informacji dla rodaków mieszkających w Anglii, którzy chcieliby uzyskać prawo jazdy. Po zapoznaniu się z ważnymi wiadomościami będziesz mógł wybrać się na egzamin całkowicie przygotowany. Zachęcamy do lektury.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Placówka nauki jazdy położona w centralnej części Anglii zbudowana dla polskojęzycznych klientów, którzy chcieliby mieć prawo jazdy. Udostępniamy dużo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się edukować w swoim domu. Mamy wyjątkowe grono fachowców, którzy bardzo wnikliwie ukażą Ci zasady bezpiecznego poruszania po zagranicznych ulicach. W naszej ofercie mamy bogatą flotę aut, które są nowe i bezpieczne co zdecydowanie ułatwia proces edukacji w naszej placówce. Kurs jazdy w Anglii jest kilkakrotnie łatwiej zdobyć niż w naszej ojczyźnie a jeszcze na dodatek tańsze. Pragniesz zapisać się na kurs - skontaktuj się z naszą szkołą, wszystko Ci wyjaśnimy.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »