Śląskie Podkategoria: Śląskie

 • Intex Baseny- swimmER »

  Intex Baseny- swimmER


  Posiadanie basenu w ogrodzie stało się modne i przydatne w świadomości wielu osób. Praktyczna strona takiego podejścia wiąże się jednak niewątpliwie z budową lub zakupem basenu ogrodowego. Basen całosezonowy murowany lub z niecką z tworzyw sztucznych to długotrwała i kosztowna inwestycja. Posiadanie basenu sezonowego do samodzielnego złożenia wydaje się dużo mniej skomplikowane, a przede wszystkim mniej kosztowne. Propozycji na rynku jest wiele. My oferujemy w sprzedaży wysyłkowej baseny ogrodowe intex. Istnieje również możliwość odbioru osobistego. Baseny oferowane są w dwóch głównych grupach- jako baseny na konstrukcji /stelażowe/ w formacie koła: 457x122 488x122 549x122 549x132 i baseny prostokątne oraz baseny z pompowaną obręczą. Istnieje również możliwość zakupu stelażowego basenu w obudowie imitującej drewno sekwoi. Baseny oferowane przez naszą firmę zbudowane są w oparciu o kształt koła, baseny prostokątne oraz baseny owalne. Opatentowana technologia budowy basenów daje możliwość długoletniego użytkowania. Producent udziela 12 miesięcznej gwarancji na oferowane produkty. Intex baseny.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia w Będzinie »

  Ogłoszenia w Będzinie


  Serwis lokalny posiadający najnowsze oferty z okolic zamieszczone alfabetycznie w działach. W tej chwili każdy internauta z Będzina może zobaczyć nasz serwis, wysyłać swoje uwagi oraz przeglądać i zgłaszać ogłoszenia. Nie chcemy żadnych opłat, jedyną płatną formą jest wyróżnienie ogłoszenia, które będzie widniało na pierwszej stronie. Chcemy się na bieżąco rozwijać serwis o nowe rzeczy, które ułatwią korzystanie z serwisu. Każde ogłoszenie ma osobną podstronę, na której zapisane są istotne informacje takie jak: dokładny opis, fotografie i dane do kontaktu. Chyba jedyna taka wirtualna baza ogłoszeń skierowana do osób z Będzina. Praca Będzin czeka na Ciebie. będzie w zasięgu ręki. Zapraszamy na stronę www. Najnowsze wiadomości dostępne tak blisko i zupełnie za darmo. Nie wierzysz przekonaj się sam.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elementy wyposażenia sklepów »

  Elementy wyposażenia sklepów


  Koszyki zakupowe, zamrażarki, krajalnice do serów to jedynie niewielka część naszej oferty na wyposażenie sklepów, już dzisiaj odwiedź naszą witrynę internetową i zapoznaj się z kompletną ofertą. Wszystkie oferowane przez nas sprzęty posiadają stosowne certyfikaty a ponadto nowoczesny design i gwarantujące komfort kształty, które przyczynią się do tego że klienci chętnie będą odwiedzali Twój sklep. Gwarantujemy interesujący wybór oraz niskie ceny a przy realizowaniu większych zleceń atrakcyjne upusty na nasze wyposażenie sklepów.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wysokociśnieniowe »

  Czyszczenie wysokociśnieniowe


  W okresie tak ogromnego postępu technologicznego, gdy maszyny i narzędzia są raz po raz to bardziej innowacyjne, podniosło się także zainteresowanie na nowatorskie metody oczyszczania tych że urządzeń. Firma Iceblast trudni się specjalistycznym czyszczeniem maszyn. Czyszczenie suchym lodem czy czyszczenie wysokociśnieniowe pozwala na precyzyjne wyczyszczenie bardzo zabrudzonych maszyn. Posiadamy wyuczoną załogę oraz znakomitej marki sprzęt, jaki w znacznym stopniu upraszcza pracę. Swoje usługi wdrożamy na terenie całego kraju oraz prowadzimy wynajem i sprzedaż maszyn, czyszczących. Piaskowanie doskonale sprawdza się w trakcie remontowania przestrzeni. Uprzejmie zapraszamy na naszą stronę iceblast.pl, na której znajduje się cała propozycja naszej firmy.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śląskie

Śląskie - nowa strona:

Adres: