Małopolskie Podkategoria: Małopolskie

 • Kamień ogrodowy »

  Kamień ogrodowy


  Chciałbyś odświeżyć przestrzeń wokół domu, postawić nietuzinkowy kominek, wprowadzić niecodzienny klimat do obiektu publicznego? Wszystko to można uzyskać poprzez zastosowanie kamienia naturalnego, materiału niezwykłego i zajmującego prostotą. Proponujemy całą gamę rozmaitych rodzajów kamienia w płytach i bryłach, kamień naturalny, w tym piaskowce, wapienie, łupki metamorficzne, granity, kamień ogrodowy, kamień elewacyjny. Najwięcej zależy od pomysłu i projektu naszych klientów, dzięki różnym gatunkom i kolorom kamienia, posiadamy ogromną ilość ciekawych kompozycji. Ostatnio najczęściej budowane są kominki, grille, skalniaki, a nawet meble ogrodowe. Trudzimy się się doświadczonym ozdabianiem przestrzeni, lecz również doświadczonym doradztwem profesjonalistów w sprawie selekcji rodzaju tworzywa oraz tworzenia planu. Inspiracje można czerpać z projektów, które przedstawione są w naszej galerii zdjęć. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, oraz zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na życie, majątkowe w Nowym Sączu. »

  Ubezpieczenia na życie, majątkowe w Nowym Sączu.


  Portal finansowo doradczy w zakresie usług i produktów oferowanych przez banki i placówki sektora ubezpieczeń i kredytów. Informacje jak zaciągnąć korzystne dla Ciebie kredyt lub krótkoterminową pożyczkę gotówkową w Nowym Sączu. Dodatkowo pełny spis banków i ich placówek funkcjonujących na Sądecczyźnie. Oprócz kredytów polecamy różnorodne formy ubezpieczeń i polis samochodowych i majątkowy na korzystnych warunkach. Masz informacje, które są przydatne dla osób z Nowego Sącz prześlij je do na z pewnością zostaną zaakceptowane.

  Data dodania: 16 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kantor wymiany walut »

  Kantor wymiany walut


  Kantor Futura Park oferuje ogromną liczbę dostępnych walut, oraz najkorzystniejsze kursy wymiany walut. Przy większych transakcjach można negocjować ceny, co czyni naszą ofertę jeszcze korzystniejszą. Kursy najpopularniejszych walut można sprawdzić online na stronie internetowej www.kantorfutura.pl. Jeżeli interesuje cię kurs waluty tam nieuwzględnionej, prosimy o kontakt telefoniczny. Waluty dostępne u nas to między innymi: euro, dolar amerykański, funt brytyjski, frank szwajcarski, kuna chorwacka, forint węgierski, korona czeska, yuan chiński, jen japoński, bat tajski, leja rumuńska, lewa bułgarska, dirham ZEA, dolar hongkoński, szekel izraelski, korona szwedzka, korona norweska, korona duńska, dolar singapurski, dolar australijski, dolar kanadyjski, rupia indyjska, lira turecka, lek albański, rubel rosyjski, hrywna ukraińska... Kantor Futura Park Kraków znajduje się w centrum handlowym Factory, wygodny dojazd i zapewniony parking. Czynny jest codziennie, również w niedzielę. Zapraszamy do kantoru Futura Park.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pływanie Chełmiec »

  Pływanie Chełmiec


  Elitarna Szkoła Pływania SKKG w Chełmcu, zaprasza na lekcja pływania prowadzone przez kwalifikowanych instruktorów. Bogaty asortyment przyborów do nauki pływania, elastyczne godziny lekcji indywidualnych, szybki progres umiejętności pływackich to główne atuty szkoły. Nauka pływania odbywa się na basenie o długości 10 metrów i głębokości od 0,8 do 1,2 metra co skutkuje szybkim opanowaniem wszystkich styli pływackich. Basen specjalnie przygotowany do nauki pływania znajduje się na krytej pływalni Aqua Centrum Chełmiec tam również prowadzimy nasze zajęcia.

  Data dodania: 23 01 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Małopolskie

Małopolskie - nowa strona:

Adres: