Lubelskie Podkategoria: Lubelskie

 • Narzędzia ogrodowe husqvarna »

  Narzędzia ogrodowe husqvarna


  Zakład lub też ogród działkowy jest miejscem gdzie powszechnie wykorzystywane są narzędzia. Wykorzystywane są w celu ułatwienia i optymalizacji pracy, która kiedyś była wykonywana ręcznie. Sklep-narzedzia.pl posiada szeroką ofertę narzędzi niezmiernie potrzebnych w pracach warsztatowych oraz ogrodowych. Pośród towarów przez nas dystrybuowanych odnajdą państwo między innymi maszyny do koszenia trawy tj. traktor partner, czy też kosa spalinowa husqvarna, narzędzia umożliwiające pielęgnacje drzew i krzewów: piła spalinowa husqvarna oraz rozdrabniacz gałęzi a także inne potrzebne urządzenia docenianych firm jak na przykład husqvarna które są niezwykle popularne. Należy do nich oczywiście wielce pomocną w drzewiastym ogrodzie dmuchawę do liści. Sprzedawane w naszym sklepie narzędzia to sprzęt bardzo dobrej jakości znany ze swojej trwałości.Zamówienia realizowane za pośrednictwem naszego sklepu są bezproblemowe i przyjemne a dostawa ekspresowa i na czas. Zatem wszystkich rozglądających się za sprzętem do grodu oraz warsztatu odsyłamy do naszego sklepu.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elegankka zastawa jednorazowa-restgastro »

  Elegankka zastawa jednorazowa-restgastro


  Oferujemy Państwu jako hurtownia w ramach wyposażenia gastronomii gamę ekskluzywnych naczyń i sztućcy jednorazowych idealnych do obsługi imprez okolicznościowych w restauracjach, oraz w cateringu do obsługi pikników i eleganckich bankietów. Towar innowacyjny na rynku Polskim.
  Posiadamy w sprzedaży produkty, które są bardzo lekkie, ale jednocześnie bardzo mocne, sztywne, wytrzymałe, poręczne, eleganckie. Zajmują niedużo miejsca na zapleczu, nie tłuką się, przez co redukują koszty lokalu. Sztućce idealnie imitują stal nierdzewną, a naczynia, tace zastępują idealnie zastawę szklaną. Są to najnowocześniejsze naczynia i sztućce jednorazowe, oraz talerze. Zapraszamy

  Data dodania: 02 08 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lubelskie

Lubelskie - nowa strona:

Adres: