Usługi Podkategoria: Usługi

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Odśnieżanie »

  Odśnieżanie


  Erato to firma zajmująca się pracami wysokościowymi wszelkich typów. Długoletnie doświadczenie daje gwarancję fachowego wykonania odśnieżania dachów, malowania na wysokości czy montażu reklam. Posiadamy własny podnośnik koszowy, dzięki któremu możemy dotrzeć do trudno dostępnych i bardzo wysokich miejsc. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszych usług. Prace na wysokościach to nasza specjalność, gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz satysfakcję każdego klienta !

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kaloryfer »

  Kaloryfer


  Firma Instal-Projekt należy do jednych z najbardziej znanych i najpewniejszych na rynku firm zajmujących się produkcją grzejników. Firma Instal-Projekt jest spółką całkowicie polską. Mamy do zaoferowania grzejniki pokojowe, grzejniki łazienkowe i dekoracyjne oraz suszarki i grzałki. Produkty Instal-Projekt szybko przenoszą się również poza granicami naszego kraju, gdzie konkurują z najpopularniejszymi markami grzejników najwyższej jakości. Renoma kaloryferów naszej firmy opiera się na długowieczności, efektywności i estetycznym wyglądzie grzejników marki Instal-Projekt. Grzejniki Instal-Projekt otrzymały wiele nagród doceniających ich wzornictwo.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadaszenia ogrodowe »

  Zadaszenia ogrodowe


  Marzysz o pięknym i stylowym otoczeniu domu? Zaplanuj je już dziś i ciesz się relaksem w zaciszu swojego ogrodu! Zobacz zrealizowane projekty firmy walkways4u.com. Wykonamy dla Ciebie niepowtarzalne, skrojone na miarę: carporty, wiatry garażowe, pergole, zadaszenia tarasów, mosty drewniane, pasaże ogrodowe. Mamy doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu architektury ogrodowej na rynku zagranicznym i krajowym. Wszystkie projekty konsultujemy z naszymi Klientami i dopasowujemy do ich indywidualnych potrzeb. Do produkcji naszych drewnianych elementów architektury ogrodowej wykorzystujemy najwyższej jakości drewno klejone, impregnowane. Oprócz oferty dla Klientów indywidualnych wykonujemy również projekty dla Klientów Biznesowych: zadaszenia dla hoteli i restauracji, centra ogrodowe i wiele innych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę: (+48) 501 162 361. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, czy mamy to, czego szukasz!

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe formy spędzenia czasu wolnego »

  Ciekawe formy spędzenia czasu wolnego


  Organizator Nobell Congressing - doświadczeni specjaliści w organizacji spotkań zapraszają na konferencje, kongresy, imprezy firmowe, eventy. Organizacja kongresów, konferencji, imprez. Zadanie dla specjalisty od pomysłu do rozliczenia - czytaj informacje o nadchodzących Eventach w całej Polsce. Organizacja prestiżowych spotkań dla firm, uczelni na terenie kraju: konferencje dla firm, kongresy, sympozja naukowe, konferencje dla handlowców, premiery towarów, imprezy integracyjne, konferencje naukowe.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Wrocław »

  Odszkodowania powypadkowe Wrocław


  Wysokie odszkodowania we Wrocławiu uzyskiwana przez kadrę doradców biura Global. Powierzając nam własną sprawę otrzymują Państwo: darmowe konsultacje, zadowalające odszkodowanie, rzetelną i nieustanną obsługę, bezpieczeństwo obsługi, kompleksowość obsługi, sporą oszczędność czasu. Nie ważne czy uległeś drobnej kontuzji czy poważnemu wypadkowi bezapelacyjnie skontaktuj się z naszym biurem prawnym. Całość oferty biura Global dostępna po wejściu na naszą stronę internetową www.odzyskujemy-odszkodowania.pl

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Warszawa »

  Restauracja Warszawa


  Wszyscy lubimy się niekiedy zabawić, nie ma znaczenia ile mamy lat i czym się zajmujemy. Coraz ciężej jednakże jest natknąć się na kapitalne miejsce, takie w jakim króluje przyjazna aura. Jeżeli śni Ci się udane wyjście czy też impreza integracyjna to powinieneś zainteresować się klubem „MASKA” – jest to klub najwyższej jakości. Urządzane są tu cykliczne zabawy, które sprawiają że nie sposób o nich zapomnieć. Niezależnie od tego w jaki sposób kochasz się zabawiać wyjdziesz stąd uszczęśliwiony. Jeśli chcesz ujrzeć jak wyglądały imprezy do tej pory to zapraszamy do naszej galerii. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje ślubne Wrocław »

  Dekoracje ślubne Wrocław


  Przedsiębiorstwo Apassion zajmująca się wyjątkową dekoracją ślubną jak również dekoracją kościołów, sali, samochodów według żądań klientów. Staramy się sprawić aby ten wyjątkowy dzień pozostał w pamięci przybyłych gości na jak najdłuższy okres czasu. Funkcjonujemy głównie na terenie Wrocławia zdobiąc dekoracjami ślubnymi miejsca, które Państwo sobie zażyczą. Wybór odpowiednich dekoracji uwarunkowany jest gustem Państwa Młodych jak też rozmiarem sali. W swojej ofercie posiadamy także do wypożyczenia różne obrusy oraz wszelkie konieczne elementy dekoracji do wykreowania dekoracji weselnych we swoim zakresie.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenie do filtracji wody »

  Urządzenie do filtracji wody


  Woda jest niezbędna człowiekowi na każdym etapie, bez wody nie możemy funkcjonować, dlatego warto zadbać o przejrzystą i bezpieczną wodę. Dobre filtry do wody zapewniają szybkie uzdatnianie wody, dzięki czemu możemy mieć zawsze dostęp do zdrowej i wybornej wody. Kiedyś uzdatnianie wody było etapem długotrwałym oraz kosztownym, lecz między innymi poprze rozwój technologii koszty filtrów do wody drastycznie spadły. Przydatne informacje o systemach filtracji wody zamieszczone są na naszej stronie. Woda jest niezbędna człowiekowi na każdym etapie, bez wody nie możemy funkcjonować, dlatego trzeba zadbać o przejrzystą i zdrową wodę.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż banerów »

  Montaż banerów


  Saltop to firma świadcząca usługi wysokościowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace w trudno dostępnych miejscach w tym na wysokości. Specjalizuje się w:
  - odtłuszczaniu powierzchni metalowych
  - likwidowaniu niebezpieczeństw tj. nawisy śnieżne
  - remontach kominów
  - instalacji reklam
  - odśnieżaniu dachów
  - montażu blach na prostych dachach
  - czyszczeniu rynien
  - ocieplaniu tynków
  - myciu okien na wysokości
  - instalacji siatek przeciw gołębiom
  Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Lublin »

  Kursy językowe Lublin


  Szkoła językowa położona Lublinie gorąco zaprasza na edukację języków obcych. Naszą pracę bezprzerwy doceniają słuchacze, z których znaczna większość kontynuuje naukę przez parę lat. Co sezon rozwijamy się otwierając się na nowe możliwości jak też poszerzając naszą propozycję o kolejne języki i rodzaje kursów. Ciągle tworzymy zaufanie w klientach poprzez wysoką jakość obsługi jak też nowoczesne rozwiązania w ramach nauczania języka. Więcej informacji dostępnych na naszej stronie internetowej - zapraszamy.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe Mielec »

  Wózki widłowe Mielec


  Nasze przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie w branży wózków widłowych. Oferujemy między innymi szybką realizację powierzonych zamówień w kuszących cenach, pomoc w zidentyfikowaniu wyszukiwanej części jak też serwis wózków widłowych, które z wielkim uznaniem zdają egzamin w każdym magazynie, niezależnie od warunków, pracując na niewielkich, średnich i bardzo długich trasach transportowych. Działamy przede wszystkim w Rzeszowie, Dębicy oraz okolicach Mielca. G&B - Profesjonalne przeglądy wózków widłowych. Naprawy i przeglady wózków widłowych. Projekty architektoniczne domów rodzinnych i dla firm.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Betoniarki »

  Betoniarki


  Firma maszyn Famaz proponuje swoje usługi na wielką skalę w tym na przykład betoniarki, nożyce, wózki, giętarki. Na wszystkie wyroby, dla których jest to wymagane mamy aktualne znaki bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wykonania z prawnie panującymi normami w kwestii bezpiecznej pracy. Famaz znajduje się na rynku już od wielu lat oraz mająca dużo usatysfakcjonowanych klientów. Cała gamma naszych produktów i usług jest opublikowana na naszej firmowej stronie famaz.pl - zapraszamy do odwiedzin wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe prace, hydraulika siłowa »

  Kompleksowe prace, hydraulika siłowa


  Hydro Aparatura - prace budowlano-montażowe, mechanika, projektowanie, automatyka i sterowanie. Hydraulika siłowa - rozruch linii produkcyjnych, dokumentacja konstrukcyjno-mechaniczna, hydraulika siłowa, budowa zasilaczy oraz instalacji hydraulicznych. Linie produkcyjne, obróbka mechaniczna, budowa i projektowanie maszyn. Pneumatyka, naprawy pomp, szafy sterujące, linie produkcyjne i cięcia wzdłużnego. Bloki hydrauliczne, naprawy pomp hydraulicznych. Budowa, projektowanie i kompleksowe prace budowlano-montażowe - Hydro Aparatura. Budowa fundamentów technologicznych, hydraulika siłowa. Rozruch maszyn i linii produkcyjnych. Mechanika precyzyjna, automatyka i sterowanie. Budowa zasilaczy i instalacji hydraulicznych, hydraulika siłowa, obróbka mechaniczna. Pneumatyka, szafy sterujące, linie produkcyjne i cięcia wzdłużnego. Bloki hydrauliczne, Argo hytos, transport technologiczny i naprawy pomp.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banery »

  Banery


  Drukarnia Folier - specjalizacja to druk wielkoformatowy, solventowy i druk na formacie B3. Poligrafia reklamowa, gadżety, nadruki reklamowe, bilbordy, rollupy, banery, plakaty Warszawa. Klientów oczekujących rzetelności i terminowości zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy nadruki, sitodruk, karnety świąteczne, tampondruk, druk offsetowy, wizytówki i papiery firmowe. Robimy nadruki reklamowe na wszelkiego typu podłożach. Koszt uzależniony jest od gabarytów - nie posiadamy stałego cennika. Offsetem drukujemy na papierze oraz folii samoprzyplepnej - dyplomy, foldery, raporty, bloczki samokopiujące, karty, naklejki i kalendarze. Druk solventowy i druk wielkoformatowy Warszawa - rollupy, bilbordy, plakaty, banery Warszawa.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosze świąteczne »

  Kosze świąteczne


  Podarunek w postaci kosza świątecznego pięknie sprawdza się na płaszczyźnie biznesowej, można zapieczętować trafną transakcję ewentualnie podziękować za dobrą współpracę. W okresie Świąt Bożego Narodzenia sowicie wypełniony kosz świąteczny to perfekcyjny prezent pod choinkę dla swojego pracownika lub kontrahenta. Kosze świąteczne proponowane przez naszą firmę to kapitalne rozwiązanie dla tych, którzy mają problemy z odpowiednim dostosowaniem upominków dla swoich najbliższych. Są one bowiem bardzo nadzwyczaj uniwersalne, istnieje więc duże możliwość, iż przynajmniej częściowo trafimy w gusta osoby, która taki upominek dostanie.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: