Fotografia Podkategoria: Fotografia

 • Fotografia ślubna »

  Fotografia ślubna


  Specyficzne i szczególne uchwycenie emocji w trakcie uroczystości ślubnej to istotna charakterystyka mojej długoletniej pracy. Wiem że fotografia jest moją jedyną pasją, którą łączę z realizowanym zawodem, a dzięki Wam mogę się w tym odnajdywać, co lubię robić z wielką przyjemnością. Nieograniczona kreatywność oraz duża wyobraźnia dają mi możliwość upamiętniania kluczowych w Państwa życiu chwil na zdjęciach. Sesje fotograficzne mogą być aranżowane zarówno w naszych studiach fotograficznych jak i w plenerze. Zachęcam serdecznie do obejrzenia wybranych fotograficznych prac na stronie internetowej www.b13.pl. A jeżeli szukacie wyjątkowego fotografa do zrealizowania profesjonalnych zdjęć zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zamień na papierowe »

  Zamień na papierowe


  Wywoływanie zdjęć, nowa jakość wspomnień - zachowaj najpiękniejsze chwile. Odbitki cyfrowe, zdjęcia cyfrowe, zamów odbitki ze swoich zdjęć przez Internet - Laboratorium Fotografii Vertis oferuje wywoływanie zdjęć. Cały rok jak z obrazka, zamów u nas już dziś fotokalendarz. Zamień zdjęcia cyfrowe na papierowe odbitki foto - szybko i wygodnie. Wywoływanie zdjęć, dostawa wprost do domu. Wydruki wielkoformatowe w najniższych cenach. Fotolab zaprasza 24h/dobę. Szybko i wygodnie, zamień na papierowe - zdjęcia cyfrowe, dostawa do domu. Albumy, gadżety, kalendarz, podkładka do biura, unikatowe kubki - oryginalny prezent i pomysł. FotoKoszulka to idealny upominek. Świetny sposób na podkreślenie własnej oryginalności. Własny portret - doskonała jakość materiału i nadruku. Wydruki wielkoformatowe - Foto w najniższych cenach 9x13 do 30x45. Zapraszamy po odbitki cyfrowe.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny katowice »

  Fotograf ślubny katowice


  Fotograf ślubny wykonuje zdjęcia ślubne - Kraków, Katowice i Wrocław, Śląsk. Zaprasza Danuta Marekwia - oferta to artystyczna fotografia ślubna, kreatywna fotografia rodzinna, dzieci, biznesowa i portret. Oferujemy profesjonalne artystyczne zdjęcia ślubne, rodzinne i biznesowe - fotografia plenerowa. Fotograf ślubny zaprasza - sesje i zdjęcia ślubne Kraków, Katowice i Wrocław. Także wystrój wnętrz - na stronie oferta, blog i kontakt. Działamy na Śląsku - W Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu (i okolice).

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Wielkoformatowa ADVERT STUDIO - reklama Opole, ul. Kwiatowa 18 »

  Drukarnia Wielkoformatowa ADVERT STUDIO - reklama Opole, ul. Kwiatowa 18


  Specjalnością naszej firmy jest fachowa reklama Opole. Realizujemy konstrukcje reklamowe i reklamy na środkach transportu. Nasz zespół stanowią fachowcy posiadający zawsze niespotykane pomysły z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rozwiązania znakomicie dopasowane do Waszych wymagań. Stworzymy wizerunek Państwa firmy, od pomysłu i projektu, aż po stworzenie gotowej reklamy. Znajomość najnowszych trendów, a także otwartość na niebanalne rozwiązania zapewnia, że reklama, jaką dla Was stworzymy spełni swoje zadanie. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na imponujących rozmiarów baner reklamowy, czy oklejenie samochodu jedno jest pewne, wykonana przez nas reklama na terenie Opola wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji. Sekretem naszego sukcesu jest doskonała współpraca z Klientem. Zanim wykonamy swoją pracę uważnie poznajemy Państwa oczekiwania. Dzięki temu ostateczny efekt jest zawsze satysfakcjonujący dla obydwu stron.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Bielsko »

  Fotografia ślubna Bielsko


  Życzliwie Was witam na mojej witrynie skwierawski-foto.pl Przedstawiam tam moją propozycję wykonywania profesjonalnych sesji fotograficznych. Robię zdjęcia reportażowe, plenerowe, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia produktów. Robię również sesje artystyczne, na stronie przedstawiam sesję dziewczyn wykonaną w dziwnej scenerii pogorzelisk. Można również znaleźć wiadomości o moim życiu i osiągniętym doświadczeniu. Fotografia jest moją namiętnością od wielu lat dlatego ilość zrobionych zdjęć jest dosyć spora, skutkiem tego na stronie da się dokonać zakupu. Wszakże moją główną pasją jest ślubna fotografia. W związku z tym, iż jest to dla każdego z nas jeden z najistotniejszych momentów w życiu zawsze pragnę go utrwalić w jak najlepszy sposób. Robię ślubne zdjęcia w takich miastach jak Cieszyn, Żywiec i Bielsko, w niesamowitych ich zakątkach i na obrzeżach miasta. Na swojej stronie przedstawiam podstronę ślub, w której da się obejrzeć sesję około dwudziestu par młodych, którym zrobiłem fachowe zdjęcia ślubne. W związku z tym wszystkich, którzy chcą zarejestrować niezapomniane momenty swojego życia serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Zgorzelec »

  Fotograf Zgorzelec


  Zapraszam na moją stronę internetową, w której pokazuję własną pracę a zarazem zamiłowanie. Oferuje profesjonalne usługi z pełnym zaangażowaniem dobrane do indywidualnych wymagań. Staram się uchwycić w prezentowanych fotografiach radość i szczęście tak aby pozornie nieruchomy obrazek, mógł całkowicie wyrazić to co dynamiczne, ulotne, zmienne. Rozumiem jak kluczowa jest dobra atmosfera w czasie sesji zdjęciowej. Na tej stronie prezentuje kilka fotografii z wielkich uroczystości jak też z plenerów.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

Fotografia - nowa strona:

Adres: