Elektronika Podkategoria: Elektronika

 • Telefony komórkowe »

  Telefony komórkowe


  Serdecznie inwituję do odwiedzin na stronie internetowej firmy Nokia. Firma Nokia to globalny lider w branży bezprzewodowej komunikacji, wytwórca takich narzędzi jak: telefony komórkowe, smartphony, dodatki do telefonów. Opisywana firma łączy ludzi, umożliwiając im dostęp do istotnych treści, za sprawą zaawansowanych technologiczne i dostępnych człowiekowi urządzeń. Opisywana oferta spółki Nokia, do której zaliczyć można: akcesoria, rozwiązania specjalistyczne i usługi przeznaczona jest przede wszystkim do operatorów sieci oraz firm. Polecana firma zaliczana jest do jednej z najbardziej znanych firm na całej planecie, jej akcje notowane są na 4 najważniejszych parkietach giełdowych świata. Ponownie ciepło zapraszam do odwiedzin na stronie firmy Nokia Poland, na której odszukacie Państwo między innymi: telefony dla firm, palmofon, programy na telefon. Wizja i polityka korporacji Nokia to nieustanne podążanie do aktywnego progresu, zyskowności jak też przykładnego przodownictwa w branży.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na żywo »

  Na żywo


  Sklep internetowy Progres: dyktafony cyfrowe w pamięci pendrive, podsłuch w płycie CD, miniaturowe specjalne i kierunkowe mikrofony szpiegowskie, pluskwy, nadajniki podsłuchowe, wykrywacze podsłuchów, dyktafony, mikrokamery (Kolorowe, Zamaskowane, Czarno-białe), profesjonalne podsłuchy, rejestratory cyfrowe DVR oraz akcesoria szpiegowskie. W ofercie także zestawy egzaminacyjne. Monitoring komputerów, pluskwa, podsłuch, lokalizator pojazdów i osób, systemy lokalizacji GPS. Skorzystaj z oferty na telefony specjalne Nokia, test wierności i zmieniacze głosu.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legitymacje nauczyciela, materiały Reklamowe »

  Legitymacje nauczyciela, materiały Reklamowe


  Harbest - największy wybór identyfikatorów, mały i duży nakład. Identyfikatory na magnes plastikowy zapięcie magnetyczne w obudowie plastikowej - umożliwia nam przypięcie identyfikatora nie niszcząc ubrań. Wykonujemy też legitymacje nauczyciela - W pełnokolorowym, offsetowym nadrukiem z wymienną karteczką z nazwiskiem. WYkonujemy też projekty które były niemożliwe do realizacji. Identyfikator offsetowy, aluminiowy z okienkiem z eleganckiego aluminium Cmyk. W ofercie także materiały reklamowe. Zapraszamy do współpracy - lekkie identyfikatory, druk full kolor, nadruk do krawędzi.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transformator »

  Transformator


  Witamy na stronach naszego sklepu, gdzie mogą Państwo znaleźć transformatory klasy AUDIO, stabilizatory napięcia, ładowarki itd. Zastosowanie nowoczesnych technologii, a poza tym świetnej jakości surowce pozwoliły zrobić wyroby międzynarodowej klasy. Idziemy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wytwarzamy transformatory i urządzenia toru zasilania klasy Hi-End. Zapraszamy do przejrzenia szerokiej oferty transformatorów i innego sprzętu. Nasze artykuły to w rzeczy samej bardzo dobry sprzęt, który zadowoli Państwa oczekiwania. Zapraszamy na naszą stronę: www.toroidy.pl.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywacze podsłuchów »

  Wykrywacze podsłuchów


  Sklep Seko oferuje podsłuchy tradycyjne i podsłuchy gsm. Czytaj więcej Tu - zobacz co oferujemy. W ofercie urządzenia takie jak: nadajniki radiowe i nadajniki kwarcowe, odbiorniki podsłuchów oraz wykrywacze podsłuchów i wykrywacze kamer. Wysokiej klasy podsłuch uniwesalny oraz podsłuch ukryty w pamięci w pendrive. W ofercie też dyktafony cyfrowe i lokalizatory pojazdów (Lokalizacja gps). Internetowy sklep z podsłuchami zaprasza po zestawy egzaminacyjne - mikrosłuchawki, wysokiej klasy podsłuchy przez sieć GSM. Zapraszamy po zestaw radiowy oraz inne akcesoria detektywistyczne. Polecam, skorzystaj i Wypróbuj - Okazja Sprawdź naszą ofertę klikając na link.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyłączniki elektryczne »

  Wyłączniki elektryczne


  Wszelka lampa nie mające włącznika nie spełnia powierzonej roli, toteż najbardziej zwykłe włączniki światła są jednym z najbardziej użytecznych i niedocenionych równocześnie elementów naszego domu. Sklep internetowy pstryczki.com.pl oferuje profesjonalny osprzęt znanych firm produkujących kontakty elektryczne, gniazdka elektryczne i wyłączniki do światła. Najlepsze firmy to Schneide-Electric,Kontakt-Simon i Ospel i produkty tych firm są wyodrębnione na stronie głównej sklepu. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego artykułu w sklepie jesteśmy w stanie go dla Państwa zamówić. Towar przywozimy solidną firmą kurierską więc zakupy robi się z przyjemnością. Do tego na stronie głównej nieustająco znajdują się produkty promowane w super cenie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektronika

Elektronika - nowa strona:

Adres: