Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • Marketing miast »

  Marketing miast


  Jest to strona Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. szkolenia sobotnie i CELTA. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, HR, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – studia Kraków. Na stronie tej można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Wrocław »

  Studia podyplomowe Wrocław


  Jeżeli jesteś abiturientem studiów magisterskich i pragniesz kontynuować swoją edukacje, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych we Wrocławiu, jaką wysuwa Wyższa Szkoła Handlowa. Uczelnia proponuje również szeroki wachlarz ciekawych ścieżek kształcenia dla absolwentów szkół średnich bądź dla osób pragnących studiować więcej niż jeden kierunek na stopniu licencjackim bądź magisterskim. Proponujemy studia licencjackie bądź magisterskie we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych przyszłościowych ekonomicznych ścieżkach kształcenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu WSH, gdzie można zaznajomić się z pełną ofertą uczelni oraz sprawdzić warunki rekrutacji na studia.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura - Perspektywy.pl »

  Matura - Perspektywy.pl


  Studia, matura czy wybór ścieżki kariery, to bardzo ważne wydarzenia w życiu. Perspektywy. pl to portal informacyjny zawierający aktualne wiadomości z dziedziny edukacji. Matura to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, więc warto śledzić informacje o niej w naszym serwisie na bieżąco. Poznaj bliżej uczelnie i oferowane przez nie kierunki. Wybierz odpowiednie studia, sprawdź jak zmieniła się matura, poznaj jaką pozycje w rankingu zajmują interesujące Cię uczelnie. Przedstawiamy mnóstwo materiałów do matury, egzaminy, przydatne porady. Przejdź do czynu i podejmij się działań, które zapewnią Ci zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu dojrzałości. Nasz portal pomoże Ci w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego, wybraniu najlepszego dla Ciebie kierunku studiów jak również w zaplanowaniu swojej ścieżki kariery.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły wyższe w Warszawie - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego »

  Szkoły wyższe w Warszawie - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego


  Nasza Główna Siedziba ma swoje miejsce w XVII-wiecznym Pałacu, otoczonym parkiem krajobrazowym z połowy XVIII wieku, co wyróżnia ją spośród innych uczelni i stwarza wyjątkową atmosferę. Edukacja na naszych studiach trwa 3, 5 roku. Jej ukończenie daje tytuł inżyniera i zapewnia konkurencyjną pozycję na rynku pracy. Nasi absolwenci posiadają niezbędną wiedzę umożliwiającą uczestnictwo w studiach II stopnia. Konkurencyjne uczelnie w Warszawie nie dadzą Ci tego co Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Resocjalizacja - Pedagogium »

  Resocjalizacja - Pedagogium


  Oferujemy studia na takich kierunkach: pedagogika i praca socjalna. Zachęcamy do zaznajomienia się z oferowanymi przez nas specjalizacjami, są to m.in.: Resocjalizacja społecznie nieprzystosowanych, Praca z dzieckiem i rodziną, Pedagogika kryminologiczna, Logopedia z elementami resocjalizacji, Wychowanie przedszkolne oraz wiele innych ciekawych kierunków. Proponujemy bogaty wybór kierunków studiów podyplomowych. Posiadamy własne wydawnictwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Wrocław »

  Uczelnie Wrocław


  Na przedstawianej stronie internetowej zainteresowani maturzyści znajdą znaczące dla nich informacje na temat szkół i uniwersytetów. Zaraz matura? Składasz dokumenty na studia? To znakomity portal dla Ciebie. Spis cenionych kierunków, wybitne uczelnie w kraju to jedynie początek tego, co odnajdziesz na przedstawianej witrynie internetowej. Zainteresowani mogą także założyć konto, aby uzyskać dostęp do całej oferty portalu. Merytoryczne artykuły niewątpliwie znajdą swoich zwolenników. Natomiast odsyłacz na facebooka umożliwi Ci na bieżąco śledzić nowe informacje. Warto zajrzeć na opisywaną stronę i dowiedzieć się więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Uczelnie Katowice czy Studia w Szczecinie. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: