Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Mały Europejczyk Przedszkola bielsko »

  Mały Europejczyk Przedszkola bielsko


  "Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Bielsku - Białej gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i dwustronny szacunek. Chcemy ażeby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.Dzieci w wieku przedszkolnym mają nieograniczoną chęć uczenia się. Poznają świat w zawrotnym tempie. Pod każdym względem radzą sobie z nauką, gdyż poznają świat wszystkimi zmysłami, a w wykonywanie czynności angażują całe ciało.W naszym przedszkolu uważamy, iż stymulując postęp małego dziecka należy w równym stopniu wpływać na jego rozwój intelektualny, emocjonalny i sprawność fizyczną. Wszechstronność, z jaką dziecko będzie poznawało świat, uprości mu poszukiwanie ciekawych informacji i nabywanie nowych sprawności.Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają kontakt z językiem angielskim podczas całego dnia. Mając na uwadze dziecięcą otwartość na naukę języków obcych i ogromną łatwość przyswajania umysłu małych dzieci, staramy się stworzyć naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób zwyczajny. W normalnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, nauczycielki zwracają się do dzieci w języku angielskim.Przedszkole gwarantuje dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, poprzez co rozbudzają swoją ciekawość świata i ludzi. A wszystko przy świetnej zabawie: dzieci poznają słowa i podstawowe zwroty w języku angielskim, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i pieśni."Mały Europejczyk" posiada znakomite warunki lokalowe. Słoneczne, kolorowe sale umeblowane są w różnokolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.W naszym przedszkolu anglojęzycznym darzymy szacunkiem prawa dzieci. Praca z dziećmi jest naszą pasją. Razem zabiegamy o to, aby w naszym przedszkolu panowała rodzinna atmosfera .

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Angielski online


  Wyszukanie zajęcia, które może nam dać całkowite zadowolenie nie będzie prostym tematem. Wertując oferty z różnych firm, trafić możemy na tak wygórowane oczekiwania, o których wręcz by się nie śniło. Chyba głównym z nich będzie bardzo dobra umiejętność co najmniej jednego obcego języka. W obecnej codzienności będzie to warunek niezbędny, dlatego nauka języka angielskiego staje się podstawą. Językiem tym bowiem zaczyna się posługiwać największa liczba osób z całego świata, stąd przeważnie musimy go umieć w stopniu komunikatywnym. Oczywiście jest to niezbędne minimum, ponieważ zazwyczaj taka znajomość musi być na jak najwyższym stopniu zaawansowania, by móc swobodnie porozumiewać się z obcojęzycznymi kontrahentami czy współpracownikami. Tymczasem nauka języka angielskiego przebiegać może na różne sposoby. Niektóre osoby decydują się na sposób tradycyjny, a więc uczęszczanie na lekcje do językowych szkół lub branie korepetycji. Osoby, które nie mają wolnego czasu na takie kursy, będą stawiać na to, co może im dać indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do tego typu nauki jednak potrzeba dużej wytrwałości. Bowiem trzeba zasiadać do nauki regularnie i systematycznie, bo tylko wówczas przyniesie to korzyści

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kroju, szycia i stylizacji »

  Kroju, szycia i stylizacji


  Szkoły policealne Kraków - KSA - szkoła teatralna, fotografii i szkoła projektowania mody (kurs kroju i szycia), uczelnia i szkoła artystyczna. Szkolenia VM, szkolenie Visual Merchandising, warsztaty fotograficzne, kursy fotograficzne, warsztaty aktorskie. Kursy i Warsztaty fotografii. Szkoła projektowania ubioru - projektowanie mody i projektowanie ubioru, projektant mody. Szkoła stylizacji oferuje kurs stylizacji. Szkoły policealne - projektowania ubioru, projektowanie mody, projektowanie ubioru. Ksa - szkoła projektowania mody, kurs kroju i szycia.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka »

  Nauka


  Czas dla większości ludzi rozumiany jako coś względnego, niezrozumiałym a zarazem czymś na co nie mamy żadnego wpływu. Informacje dotyczące czasu w rożnych rejonach świata pomaga w kontaktach z ludźmi, oraz znacznie ułatwia podróżowanie. Wielu z nas powinno zdawać sobie sprawę z tego, że cała ziemia podzielona jest na strefy czasowe. Granice stref czasowych przebiegają mniej więcej co 15 stopni długości geograficznej. Skąd jednak wziął się podział na strefy czasowe z granicami ? Planeta Ziemia wykonuje pełen obrót w ciągu 24 godzin, moment górowania Słońca czyli południe przemieszcza się ze wschodu na zachód. Nasz kraj położony jest w strefie czasowej sąsiadującej od zachodu ze strefą zerową, na terenie państwa obowiązuje czas, który jest o jedną godzinę późniejszy niż uniwersalny. Czy ta godzina ma dla nas znaczenie w chwili podróży do miejsca w innej strefie czasowej ? To zależy jak długo w danym miejscu pozostajemy. Na konkretnych portalach możemy precyzyjnie odnaleźć niezbędne informacje czasowe. Godzina jako jednostka miary czasu może wydawać nam się ułamkiem sekundy, według tego jak żyjemy jesteśmy coraz bardziej zajęci, określamy to jako nagminny brak czasu, tym czasem jest to jedynie złudzenie. Czas płynie ciągle w takim samym rytmie, nam się tylko często wydaje, że mamy go coraz mniej. Godzina jako odcinek czasu jest jednostką określającą kolejne zdarzenia. Czas często może być rozumiany jako chwila, odcinek czasu, trwanie, zbiór wszystkich punktów i okresów czasowych.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy UK »

  Egzamin na prawo jazdy UK


  Z naszym przedsiębiorstwem egzamin praktyczny w UK będzie profesjonalny i przyjemny. W siedzibie możecie Państwo zasięgnąć wymaganych koniecznych wiadomości, zaopatrzyć się w podręczniki oraz uzyskać skierowanie na badania lekarskie. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego kursu podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb. Jeśli pragniesz zdobyć solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym jak również udzielania pierwszej pomocy, nabycia umiejętności w optymalnym prowadzeniu pojazdu zachęcamy Cię na organizowane przez nas kursy w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.Oprócz przedstawionych usług polecamy też ubezpieczenie auta UK na korzystnych warunkach. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły teatralne »

  Szkoły teatralne


  Krakowskie Szkoły Artystyczne Kraków - Architektura wnętrz szkolenia, warsztaty teatralne i aktorskie Kraków, przygotowanie na ASP, architekturę i na PWST. Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (kurs stylizacji oraz kurs kroju i szycia), Szkoła Visual Merchandising, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Studium choreograficzne, Szkoła wnętrz i przestrzeni i Szkoła Aktorska SPOT i Szkoła Choreografii. Kliknij i zobacz więcej - Sprawdź nas jak najszybciej. Szkoły teatralne - szkoła teatralna Kraków. Także polski dla obcokrajowców

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: