Nauka jazdy Podkategoria: Nauka jazdy

 • Prawo jazdy Rybnik »

  Prawo jazdy Rybnik


  Ośrodek szkolenia kierowców zlokalizowany w Rybniku. Ogromnym naszym atutem jest fachowa kadra instruktorska. Doświadczenie oraz podejście dydaktyczne pracowników powodują komfortowe i bezstresowe warunki szkolenia przygotowane do osobistych predyspozycji i wymagań klienta. Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowych technik dostępnych na naszym rynku i są przygotowane w taki sposób, aby przekazać uczestnikom oczekiwane wiadomości w możliwie interesującej formie. Nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań aby przygotować państwa do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy jak również do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach własnym pojazdem.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii


  Polskojęzyczny portal informacyjny o testach, kursach jak również egzaminie na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii. Z przedstawianego serwisu dowiesz się jakie oczekiwania musisz spełnić aby otrzymać prawo jazdy dające możliwość jazdy samochodem w wielu państwach. Staramy się aby przedstawiany serwis był obiektem najnowszych informacji dla rodaków mieszkających w Anglii, którzy chcieliby uzyskać prawo jazdy. Po zapoznaniu się z ważnymi wiadomościami będziesz mógł wybrać się na egzamin całkowicie przygotowany. Zachęcamy do lektury.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs, nauka prawa, prawo jazdy kraków »

  Kurs, nauka prawa, prawo jazdy kraków


  Auto Salwator Ośrodek Szkolenia Kierowców na najwyższym poziomie - nauka jazdy Kraków, woj. małopolskie. Profesjonalne i bezstresowe szkolenia W systemie SPS. Korzystne warunki współpracy - czytaj więcej na stronie, kliknij i zobacz. Szkoła Auto Salwator to zdecydowanie sprawdzona marka - wyróżniamy się wysoką skutecznością. Profesjonalne szkolenie na prawo jazdy w Krakowie - w przyjemnej atmosferze i w korzystnej cenie. Polecamy, sprawdź nas - skorzystaj z ciekawej oferty póki mamy atrakcyjne ceny. Zobacz jak dobra może być oferta! EURO>26, ISIC. Zapraszamy - nauka jazdy Kraków. Najwyższa jakość - Szereg zdobytych certyfikatów. Instruktorzy z należytym doświadczeniemposiadają odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty. Wysoki komfort, fachowość i kompetencje - Nauka jazdy w Krakowie.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka jazdy

Nauka jazdy - nowa strona:

Adres: