Kursy, szkolenia Podkategoria: Kursy, szkolenia

 • Public relations »

  Public relations


  Kongres PR to oficjalna strona internetowa promująca wydarzenie jakim jest kongres Public Relations. Jest to corocznie organizowane spotkanie specjalistów z branży e-commerce, Public Relations, oraz interaktywnej. Strona zawiera przydatne informacje dotyczące tego wydarzenia, które jest nie lada gratką nie tylko dla ludzi zajmujących się tą branżą zawodowo, ale również dla pasjonatów i hobbystów. Miejscem spotkania jest jedno z najbardziej rozwijających się miast w Polsce – Rzeszów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Kongresu oraz do podjęcia debaty z najznakomitszymi profesjonalistami w tej branży.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-learning »

  E-learning


  Bezpieczeństwo i higiena pracy - Aktyw BHP Warszawa. E-learning i pełna obsługa firm w ramach umowy, organizacja i prowadzenie szkoleń (Szkolenia Bhp), ocena i dokumentację ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy. Sporządzenie pełnej dokumentacji powypadkowej, doraźne opracowanie analizy. Pomoc w realizacji nakazów organów kontrolnych, szkolenia bhp, opracowanie instrukcji do maszyn i urządzeń. Nadzór, doradztwo, pierwsza pomoc, organizacja szkoleń - Szkolenia bhp, szkolenie ppoż. Bhp w Warszawie - szkolenia dla firm pracowników, ocena i analiza ryzyka zawodowego.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje nad morzem »

  Konferencje nad morzem


  Wysokiej klasy sale konferencyjne z całego kraju na jednej stronie. Na bogatą bazę danych obiektów szkoleniowych składają się klasyczne obiekty w centrach dużych miast ale także udostępniające niecodzienne urozmaicenie hotele nad morzem, w górach czy na mazurach. Pozwalają one na organizację udanych eventów, łączących zadania zawodowe i relaksacyjne. Interesującą propozycję pełni przygotowanie konferencji w hotelach Spa, przystosowanych do prowadzenia konferencji oraz przewidujących relaks w wolnych chwilach. Staną się one najlepszym elementem motywacji członków szkoleń. W przeglądarce przygotowujący konferencję bez problemu znajdą obiekty szkoleniowe w tak popularnych województwach jak mazowieckie i wielkopolskie oraz cenionych miejscach urlopowych. Ponadto możliwość doboru obiektu pod względem liczby zainteresowanych i miejsc do spania.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Łódź »

  Szkolenia Łódź


  Przedstawiany pod powyższym adresem serwis szkoleniowy stanowi zarazem odpowiednie źródło odczytywania okresowo aktualizowanych informacji odnośnie szkoleń oraz kursów, jak i miejsce, gdzie można wypatrzyć kursy pasujące do własnych predyspozycji. Zakres serwisu to szkolenia Łódź, jakie są w stanie wykorzystywane w takcie pracy - w kręgu innych osób, kooperacji z współpracownikami oraz także kontrahentami. Z wyjątkiem kształcenia zachowań interpersonalnych nasze kursy dotykają również dziedzin informatycznych np. tworzenie grafiki. Jeśli zainteresuje Państwa jakieś szkolenie Łódź dostępne na łamach strony, zachęcamy do kontaktu z zamiarem uzyskania większej ilości informacji na jego temat. Witryna internetowa posiada moc pozytywów, między innymi przejrzysty wygląd oraz także poszerzony dział aktualności. Większość propozycji dostępnych na stronie dotyczy szkoleń aranżowanych w Łodzi (kursy Łódź) tudzież w stolicy. Przygotowane szkolenia mogą się odbywać tak jak w postaci otwartej jak również zamkniętej, we wszystkich przypadkach będzie to zrozumiale podane w zawartości informacji. Zapraszamy do regularnego przeglądania strony i cieszenia się z poszerzonej oferty szkoleń. Porządna ilość wiedzy, znajdującą się w Internecie w zupełności wystarczy, tak aby wszyscy klienci zainteresowani szkoleniami co pewien okres odwiedzali stronę w poszukiwaniu ich nowych dat i zawiadomień.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Łódź »

  Coaching Łódź


  Witryna została zaprojektowana po to, aby zapewnić Państwu kontakt z pojęciem Coaching ICC i przygotować zainteresowanych do stosowania z nowych, oryginalnie opracowanych form szkoleń. Wszelkie rozwiązania opowiedziane na łamach strony charakteryzuje nowoczesność oraz zwrócenie uwagi na potrzeby kontrahenta. Kierowany za pomocą naszej firmy coaching różni się od tradycyjnych metod ćwiczeń oraz sugeruje skupienie się na obiekcie celu, zamiast na używanych metodach i fakcie, że coach naucza jednakże nie pokazuje rozwiązania. Innowacyjność oferty jest specyficzną zaletę i właśnie z tej przyczyny gorąco zapraszamy do odwiedzin oraz zapoznania z całością materiałów. Dla Państwa potrzeb przyszykowaliśmy szereg informacji, między innymi objaśnienie słów typu Coaching ICC, a także komentarz dlaczego warto wybrać naszą ofertę, zamiast setek pozostałych (może o niższych cenach, może bardziej dostępnych?). Wyjaśniamy, że coach obejmuje zarazem zdolności szkoleniowca, mentora oraz także nauczyciela; oferujemy korzyści, jakie niesie Państwu coaching i to jak łatwo jest, solidnie podchodząc do sprawy, zapewnić sobie rozwój osobisty, a także poznanie wyższych stopni wiedzy. Zapraszamy ponadto po nieprzerwanie świeże dostawy publikacji ze świata coachingu, które stanowią zarazem atrakcyjną lekturę na długie wieczory, jak i znakomity materiał edukacyjny.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Łódź »

  Szkolenia Łódź


  Firma KM Studio swoją działalność zainicjowała w roku 2004. Od tamtej pory rozwinęła swój zakres działalności i dzisiaj obejmuje on szereg szkoleń oraz kursów, również z zakresu coachingu. Wchodząc na stronę tego przedsiębiorstwa na wstępie można zauważyć rozległe bogactwo jej oferty. Obejmuje ona szkolenia Łódź i kursy Warszawa z obszaru szkoleń interpersonalnych, informatycznych, szkoleń dla szkół oraz także szkoleń indywidualnych. Na stronie tej wykryć można również szereg ważnych informacji i odpowiedzi na tak fundamentalne pytania, jak to, czym różni się szkolenie indywidualne od coachingu. Wśród szkoleń interpersonalnych wypatrzyć można przykładowo kurs z zakresu zarządzania lub sprzedaży. Jeśli chodzi o szkolenia dla szkół, to z tego typu szkoleń mogą skorzystać równocześnie nauczyciele jak również uczniowie. Firma zachęca także do zaznajomienia się za pomocą jej strony z zatrudnionymi pracownikami. Na stronie przedstawieni są obecnie pracujący w przedsiębiorstwie trenerzy. Z informacji, jakie są umieszczone można dowiedzieć się jakie mają doświadczenie, wykształcenie oraz w jakiej dziedzinie się czują najlepiej. Co więcej na stronie przedsiębiorstwa można również odszukać informacje na temat danych teleadresowych tudzież sukcesów odniesionych przez KM Studio w trakcie minionych lat aktywności. Jeżeli chodzi o potwierdzenie sukcesów, to jest nią lista firm, które do tej pory miały możliwość i przyjemność z nią współdziałać.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Bhp


  Ośrodek Szkoleniowy Aktyw-bhp w Warszawie - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Firma z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Okazja, Skorzystaj - Polecam, Zobacz dalej. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - nadzór bhp i szkolenia bhp w Warszawie, woj. mazowieckie. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Ośrodek Szkoleniowy Aktyw-bhp w Warszawie - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Firma z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Okazja, Skorzystaj - Polecam, Zobacz dalej. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - nadzór bhp i szkolenia bhp w Warszawie, woj. mazowieckie. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Szkoła jazdy w Wielkiej Brytanii


  Placówka nauki jazdy położona w centralnej części Anglii zbudowana dla polskojęzycznych klientów, którzy chcieliby mieć prawo jazdy. Udostępniamy dużo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się edukować w swoim domu. Mamy wyjątkowe grono fachowców, którzy bardzo wnikliwie ukażą Ci zasady bezpiecznego poruszania po zagranicznych ulicach. W naszej ofercie mamy bogatą flotę aut, które są nowe i bezpieczne co zdecydowanie ułatwia proces edukacji w naszej placówce. Kurs jazdy w Anglii jest kilkakrotnie łatwiej zdobyć niż w naszej ojczyźnie a jeszcze na dodatek tańsze. Pragniesz zapisać się na kurs - skontaktuj się z naszą szkołą, wszystko Ci wyjaśnimy.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy, szkolenia

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: