Finanse Podkategoria: Finanse

 • Ranking OFE »

  Ranking OFE


  Wybór otwartego funduszu emerytalnego jest istotną kwestią dla każdego z nas, w końcu pośrednio zależy od tego wysokość emerytury jaka będzie nam przysługiwać w przyszłości. Przynależność do dobrego OFE do maksimum pomoże nam wykorzystać nasz potencjał zarobkowy. Jeśli nie wiesz jaki ofe jest najlepszy to z pewnością nasza strona pomoże Ci rozwiać wątpliwości, przedstawiamy rankingi wszystkich otwartych funduszy działających na polskim rynku. Zapraszam do zapoznania się z nimi i wyboru najlepszego.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE 2011 »

  Ranking OFE 2011


  Przystąpienie do OFE, czyli trzeciego filaru ubezpieczeń społecznych jest obowiązkowe. Nawet jeśli sami nie podejmiemy wyboru to fundusz emerytalny zostanie nam przydzielony w drodze losowania, nie jest to najlepsze rozwiązania, ponieważ nie biorą w nim udziału trzy największe OFE. Warto więc zatroszczyć się o wybór samodzielny w czym z pewnością pomoże Ci nasza strona internetowa i zawarte na niej informacje. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE »

  OFE


  Wybranie odpowiedniego otwartego funduszu emerytalnego nie jest zadaniem prostym, trzeba zwracać uwagę na wiele, tylko z pozoru nieistotnych szczegółów. Nasza strona pomoże Ci dokonać w pełni świadomego i prawidłowego wyboru OFE. Nie preferujemy żadnego z towarzystw emerytalnych, znajdziesz u nas rzetelne informacje na temat każdego funduszu emerytalnego działającego w Polsce. Możesz również po dokonaniu wyboru przystąpić lub zmienić OFE on-line, jest to szybka i bezpieczna metoda przeprowadzania operacji na OFE. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE Ranking »

  OFE Ranking


  Jeśli jesteś osobą pracująco legalnie i nie wybrałeś jeszcze otwartego funduszu emerytalnego to najwyższy czas jest to zrobić. Jeśli nie podejmiesz samodzielnego wyboru to OFE zostanie Ci przydzielone odgórnie, w drodze losowania. Nie jest to korzystne rozwiązania, w losowaniu nie biorą udziału trzy największe OFE, a więc losowanie może nie skończyć się po naszej myśli. Nasza strona ułatwi Ci dokonania samodzielnego, odpowiedzialnego wyboru oraz możliwość przystąpienia lub zmiany OFE on-line. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE »

  Ranking OFE


  Na naszej stronie znajdziesz ogromną ilość informacji dotyczących bezpośrednio otwartych funduszy emerytalnych. Dzięki nim będziesz w stanie podjąć samodzielną decyzję do jakiego OFE warto przynależeć. Jest to istotne, ponieważ wpływa na wysokość naszej emerytury. Przynależność do funduszu emerytalnego jest obowiązkowa, a więc jeśli nie wybierzemy żadnego z nich to weźmiemy udział w losowaniu, które może być dla nas niekorzystne. Dlatego lepszą opcją jest samodzielny wybór. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze emerytalne »

  Fundusze emerytalne


  Przymus należenia do otwartego funduszu emerytalnego nie ominie nikogo z nas, możliwe to jest wyłącznie w przypadku kiedy nigdy nie podejmiemy legalnego zatrudnienia. W każdym innym przypadku, nawet jeśli sami nie wybierzemy ofe to zostanie nam ono przydzielone w drodze losowania. Nasza strona internetowa zapozna Cię z najbardziej aktualnymi notowaniami, rankingami oraz porównaniami otwartych funduszy emerytalnym i ułatwi Ci wybór jednego z nich. Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Ranking Funduszy Emerytalnych


  Zapraszam na moją stronę internetową, na której znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące funkcjonowania otwartych funduszy emerytalnych w Polsce. Znajdziesz u nas funkcjonalności takie jak rankingi, notowania oraz porównania różnych cech OFE. Możesz również skorzystawszy z naszego formularza przystąpić lub zmienić otwarty fundusz emerytalny on-line. Jest to bardzo bezpieczny i szybko sposób. Zapraszam do odwiedzin oraz do skorzystania z funkcjonalności które udostępniamy na naszej stronie.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking banków »

  Ranking banków


  Banki od początków powstania były i są instytucjami zaufania publicznego. To im oczywiście powierzane są gromadzone oszczędności jak również od nich pożycza się finanse. Nie oznacza to jednakże, że wszystkie banki oferują przyjazne usługi swoim klientom. Wypada pamiętać, że ich istotnym priorytetem jest zarabianie pieniędzy a nie aktywność dobroczynna. Mając to na względzie przed nawiązaniem jakiejkolwiek kooperacji z bankami powinno się przyjrzeć się dokładnie ich ofertom i wyłowić najlepszą. Dobrym miejscem w internecie zamieszczającym szczegóły ofert bankowych jest nasz portal.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis finansowy »

  Serwis finansowy


  Portal informacyjny dotyczący funduszy osobistych i domowych. W przejrzysty przystępny sposób opisujemy różne mechanizmy sterujące gospodarkami krajowymi. Jeśli chciałbyś wsiąść opłacany kredyt, nie wiesz co te jest leasing albo na czym polega makroekonomia to już w tej chwili odwiedź nas serwis www. Wielorakiego rodzaju porównania, badania oraz opinie ekspertów to zawartość opisywanej strony. Zadbaj o własną przyszłość inwestują w siebie. W jaki sposób niezbyt bogaty ale i nie zupełnie biedny człowiek może rozsądnie gospodarować funduszami i zabezpieczyć się materialnie.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie »

  Dochodzenie


  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor - odszkodowanie powypadkowe. Także odszkodowania za wypadki za granicą od zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalne dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów. Jasne zasady współpracy i uzyskanie maksymalnie dużego odszkodowania. Profesjonalna pomoc prawna - Zobacz więcej na stronie i skorzystaj z oferty. Duża rekompensata i odszkodowania powypadkowe. Czytaj i sprawdź nas - polecamy nasze usługi - Meditor Wrocław, Katowice.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantor wymiany walut »

  Kantor wymiany walut


  Kantor Futura Park oferuje ogromną liczbę dostępnych walut, oraz najkorzystniejsze kursy wymiany walut. Przy większych transakcjach można negocjować ceny, co czyni naszą ofertę jeszcze korzystniejszą. Kursy najpopularniejszych walut można sprawdzić online na stronie internetowej www.kantorfutura.pl. Jeżeli interesuje cię kurs waluty tam nieuwzględnionej, prosimy o kontakt telefoniczny. Waluty dostępne u nas to między innymi: euro, dolar amerykański, funt brytyjski, frank szwajcarski, kuna chorwacka, forint węgierski, korona czeska, yuan chiński, jen japoński, bat tajski, leja rumuńska, lewa bułgarska, dirham ZEA, dolar hongkoński, szekel izraelski, korona szwedzka, korona norweska, korona duńska, dolar singapurski, dolar australijski, dolar kanadyjski, rupia indyjska, lira turecka, lek albański, rubel rosyjski, hrywna ukraińska... Kantor Futura Park Kraków znajduje się w centrum handlowym Factory, wygodny dojazd i zapewniony parking. Czynny jest codziennie, również w niedzielę. Zapraszamy do kantoru Futura Park.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: