Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

 • Audyty Katowice »

  Audyty Katowice


  Firma oferująca usługi w postaci audytów, czyli analizowania działań zachodzących w firmach i sporządzaniu programów naprawczych dających możliwość wyeliminowania ryzyka mogącego obniżać rentowność firmy.
  Działania naprawcze prowadzą do wdrażania lub poprawy funkcjonowania już istniejących systemów zarządzania, pozwalających podnieść wydajność firmy. Systemy zarządzania implementowane przez Twinconcept to między innymi systemy zarządzania jakością oraz systemy zarządzania BHP. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna, adwokat »

  Kancelaria prawna, adwokat


  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy adwokat Roman Wiatrowski. Polecam naszą ofertę - wypróbuj i Skorzystaj, kliknij i Zobacz więcej. Kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych i prawnych w takich dziedzinach jak: prawo karne, prawo cywilne (m.in. odszkodowania) oraz prawo administracyjne. O stosowaniu w Internecie zwrotów: dobry, skuteczny lub tani prawnik (adwokat) poczytaj na mojej stronie. – adw. Roman Wiatrowski” Zobacz więcej - Solidność, rzetelność i fachowość. Okazja, zobacz dalej, click - Sprawdź nas.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem bielsko »

  Wynajem bielsko


  Nieruchomości bielsko oferuje bardzo dużo usług które związane są z nieruchomościami. To w tym miejscu możesz kupić mieszkanie albo je zacząć wynajmować. Nieruchomości bielsko to nie tylko sprzedaż mieszkań ale również doradztwo. Jeśli nie wiemy które mieszkanie kupić lub jak dokładnie to zrobić, wybierzmy nieruchomości bielsko. Specjaliści udzielą nam przydatnych porad, pomogą nam kupić mieszkanie całkowicie bezpiecznie. Domy bielsko to idealna firma dla każdego. Chcemy wynająć nieruchomość?Agencja nieruchomości bielsko również będzie idealnym wyjściem. Spójrzmy zatem co szczegółowo proponuje firma i dlaczego warto jej zaufać.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu »

  Społeczna odpowiedzialność biznesu


  Projekt unijny bezpieczny rynek pracy usprawniający działania, które mają na celu wypracowanie optymalnych rozwiązań na linii pracownik pracodawca. Funkcjonalność Bezpiecznego Rynku koncentruje się głównie na wspieraniu przedsięwzięć i inicjatyw o znaczeniu lokalnym i regionalnym. Bardzo ważne w tym projekcie są dogodne formy zatrudnienia pracownika, społeczna odpowiedzialność biznesu na obszarze lokalnym jak też solidarność pracownicza. Zachęcamy na stronę bezpiecznyrynekpracy.pl gdzie szczegółowo przedstawiamy cały projekt oraz nasze dotychczasowe realizacje.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Prawnik Warszawa


  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania tajemniczy klient »

  Badania tajemniczy klient


  Jakość obsługi jest jednym z najważniejszych zagadnień determinujących często czy firma odniesie sukces czy też nie. Regularne monitorowanie tego obszaru pozwala zawczasu dostrzec problemy, które odrzucały by klientów od naszej firmy. Dlatego od ponad ośmiu lat zajmujemy się realizacją badań tajemniczego klienta, którą są najlepszą metodą pomiaru jakości obsługi klienta.
  W takim badania audytor wciela się w rolę klienta. Na podstawie ustalonego wcześniej kwestionariusza ocenia zarówno kompetencję pracownika jak i cały proces sprzedaży.

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: