Biznes Podkategoria: Biznes

 • Ogloszenia »

  Ogloszenia


  Jak widać jest mnóstwo serwisów ogłoszeniowych, ale tylko niestety niewiele godnych uwagi, niewiele z nich jest skutecznych, bo większość z nich jest po prostu nędzna jeśli chodzi o wykonanie i tym bardziej jeśli chodzi o skuteczność. Po prostu zamieszczenie ogłoszeń w tego typu serwisach jest po prostu nieskuteczne, przez co ogłoszenia pozostają bez jakiegokolwiek odzewu, a co za tym idzie zamieszczanie takowych ogłoszeń jest po prostu najzwyklejszą stratą twojego czasu. W związku z tym oferujemy ci ogłoszenia na miarę XXI wieku, oferujemy ci serwis - owi.pl - ogłoszenia w internecie, przekonaj się o jego mocy i skuteczności już dziś. Wejdź i dodaj swoje wszystkie ogłoszenia całkowicie za darmo, całkowicie bez jakichkolwiek rejestracji, sprawdź jak łatwo i jak prosto dodasz wszystkie ogłoszenia.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baza Firm – Nowoczesny Katalog Firm »

  Baza Firm – Nowoczesny Katalog Firm


  Internetowy Katalog Firm to nowoczesny i prężnie rozwijający się biznesowy informator, w który znajdą Państwo informacje o tysiącach polskich firm i przedsiębiorstw. Wpis każdej firmy zawiera podstawowe dane o jej działalności, m. in. opis działalności, dane kontaktowe z wbudowanym formularzem e-mail, lokalizacje firmy na mapie, katalog produktów i usług oferowanych przez firmę, przyporządkowanie do odpowiedniej kategorii – branży itp. Rozbudowana wyszukiwarka firm pozwoli na szybkie zlokalizowanie szukanej firmy w danym mieście czy województwie.
  Ponadto, każdy przedsiębiorca może za darmo dodać informacje o swojej firmie. W tym celu należy wypełnić tylko jeden prosty formularz dodawania firmy. Nie zwlekaj i zareklamuj się w naszym katalogu firm już dzisiaj.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub biznesowy »

  Klub biznesowy


  Klub biznesowy kreowany przez właścicieli przedsiębiorstw działających w różnych segmentach. Klub ma na celu wspierać i edukować młodych ludzi jak też podnosić ich kwalifikacje zawodowe. Siedziba klubu biznesowego jest usytuowana w Nowym Sączu. Klub organizuje wielorakiego gatunku spotkania na których można nawiązać nowe kontakty jak również nawiązać długoterminową współpracę. Projekt jakim jest klub biznesowy wspiera również młode osoby, które mogą czerpać z oferty edukacyjnej jak też sportowców, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na życie, majątkowe w Nowym Sączu. »

  Ubezpieczenia na życie, majątkowe w Nowym Sączu.


  Portal finansowo doradczy w zakresie usług i produktów oferowanych przez banki i placówki sektora ubezpieczeń i kredytów. Informacje jak zaciągnąć korzystne dla Ciebie kredyt lub krótkoterminową pożyczkę gotówkową w Nowym Sączu. Dodatkowo pełny spis banków i ich placówek funkcjonujących na Sądecczyźnie. Oprócz kredytów polecamy różnorodne formy ubezpieczeń i polis samochodowych i majątkowy na korzystnych warunkach. Masz informacje, które są przydatne dla osób z Nowego Sącz prześlij je do na z pewnością zostaną zaakceptowane.

  Data dodania: 16 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Test na utrate wartości »

  Test na utrate wartości


  Spółki stosujące międzynarodowe standardy rachunkowości zobowiązane są w określonych sytuacjach do sporządzania testu na utratę wartości aktywów lub zespołu aktywów stanowiących ośrodki wypracowania środki pieniężne.

  Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie sporządzenia testu na utratę wartości aktywów, w szczególności wartości firmy, wartości niematerialnych o nieokreślonym okresie użytkowania lub aktywów niematerialnych nie przyjętych jeszcze do użytkowania takich jak np. prace badawczo-rozwojowe i każdych innych aktywów także finansowych, skontaktuj się z nami.

  Realizujemy usługi szacowania wartości godziwej i użytkowej wszelkiego rodzaju aktywów, poczynając od akcji udziałów w spółkach zależnych, a kończąc na własnościach intelektualnych takich jak technologie, know-how czy znaki towarowe. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z przedsiębiorstwami w niemal każdej branży i na każdym etapie działalności.

  Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: